106 Placewinners

1st
Dylan Chappell
Seneca Valley • Sophomore
2nd
Carter Dibert
Franklin Regional • Sophomore
3rd
Mason Prinkey
Connellsville • Sophomore
4th
Costa Moore
Canon McMillan • Sophomore

113 Placewinners

1st
Alejandro Herrera-Rondon
Seneca Valley • Sophomore
2nd
Kyle Burkholder
Hempfield Area • Senior
3rd
Finn Solomon
Franklin Regional • Freshman
4th
Marino Angelicchio
Latrobe • Senior

120 Placewinners

1st
Kurtis Phipps
Norwin • Junior
2nd
Logan Seliga
Belle Vernon • Senior
3rd
Cole Homet
Waynesburg Central • Freshman
4th
Ethan Berginc
Hempfield Area • Sophomore

126 Placewinners

1st
Colton Camacho
Franklin Regional • Senior
2nd
Darren Miller
Kiski Area • Senior
3rd
Jared Keslar
Connellsville • Freshman
4th
Ken Hayman
Canon McMillan • Senior

132 Placewinners

1st
Sam Hillegas
North Hills • Junior
2nd
Gabe Willochell
Latrobe • Junior
3rd
Jason Geyer
Seneca Valley • Senior
4th
Zach McCann
Franklin Regional • Senior

138 Placewinners

1st
Nick Coy
Penn-Trafford • Senior
2nd
Ty Linsenbigler
Hempfield Area • Sophomore
3rd
Nathan Lukez
Pine Richland • Junior
4th
Daniel Yetsick
Ambridge • Junior

145 Placewinners

1st
Antonio Amelio
Seneca Valley • Sophomore
2nd
Trey Howard
Waynesburg Central • Senior
3rd
Tanner Rohaley
Canon McMillan • Junior
4th
Colin Franks
Connellsville • Senior

152 Placewinners

1st
Cam Connor
Kiski Area • Senior
2nd
Alex Weber
Thomas Jefferson • Senior
3rd
Coltin Jezioro
Peters Township • Senior
4th
Luca Augustine
Waynesburg Central • Sophomore

160 Placewinners

1st
Jack Blumer
Kiski Area • Junior
2nd
Jake Richardson
Mars • Junior
3rd
Colby Morris
Waynesburg Central • Senior
4th
Ty McGeary
West Allegheny • Senior

170 Placewinners

1st
Gerrit Nijenhuis
Canon McMillan • Junior
2nd
Jon Hoover
North Allegheny • Senior
3rd
Nick Delp
Kiski Area • Junior
4th
Jeff Markert
Peters Township • Senior

182 Placewinners

1st
Luke Stout
Mount Lebanon • Junior
2nd
Scott Joll
Belle Vernon • Senior
3rd
Cole Whitmer
Trinity • Junior
4th
Brandon Matthews
Peters Township • Senior

195 Placewinners

1st
Max Shaw
Thomas Jefferson • Senior
2nd
Luke Montgomery
Bethel Park • Junior
3rd
John Meyers
Greensburg Salem • Junior
4th
Justin Hart
Hampton • Sophomore

220 Placewinners

1st
Ryan Weinzen
Norwin • Junior
2nd
Ogden Atwood
Armstrong • Senior
3rd
Dillon Ferretti
Hempfield Area • Junior
4th
Trent Patrick
Greensburg Salem • Junior

285 Placewinners

1st
Jake Slinger
Upper Saint Clair • Senior
2nd
Nathaniel Hoaglund
Mount Lebanon • Senior
3rd
Isaiah Vance
Hempfield Area • Sophomore
4th
Quentin Franklin
South Fayette • Junior
Advertisement
Advertisement