4th Round Consolations

Saturday, March 3, 2018 at 7:00 PM

106

Brady Sherback, Latrobe, won by decision against, Noah Hunkele, Mars, 5-4

Bout 393

Carter Dibert, Franklin Regional, won by decision against, Mason Prinkey, Connellsville, 8-4

Bout 394

113

Kyle Burkholder, Hempfield Area, won by decision against, Dylan Chappell, Seneca Valley, 7-2

Bout 395

Jordan Watters, West Allegheny, won by decision against, Freddy Junko, North Allegheny, 1-0

Bout 396

120

Tyler Kocak, Hampton, won by decision against, Darren Miller, Kiski Area, 6-3

Bout 397

Wyatt Henson, Waynesburg Central, won by technical fall against, Dylan Keefer, Connellsville, 18-3, 3:29

Bout 398

126

Gabe Willochell, Latrobe, won by decision against, Jason Geyer, Seneca Valley, 6-0

Bout 399

Jacob Ealy, Hopewell, won by decision against, Zach McCann, Franklin Regional, 5-2

Bout 400

132

Zach Macy, Chartiers Valley, won by decision against, Luca Augustine, Waynesburg Central, 4-3, UTB

Bout 401

Garrett Reinsfelder, Shaler, won by decision against, Antonio Amelio, Seneca Valley, 3-1

Bout 402

138

Ty Linsenbigler, Hempfield Area, won by decision against, Drew Vlasnik, Seneca Valley, 4-1

Bout 403

Tim Hritsko, Canon McMillan, won by decision against, Colin Franks, Connellsville, 10-7

Bout 404

145

Alexander Hornfeck, Mars, pinned, Colby Morris, Waynesburg Central, 4:44

Bout 405

Nicholas Acuna, Moon, won by decision against, Tanner Rohaley, Canon McMillan, 2-0

Bout 406

152

Luke Kemerer, Hempfield Area, won by decision against, Trey Howard, Waynesburg Central, 3-1, SV

Bout 407

Ty McGeary, West Allegheny, won by decision against, Brock Godzin, Belle Vernon, 2-1

Bout 408

160

Nick Delp, Kiski Area, won by decision against, Jon Hoover, North Allegheny, 1-0

Bout 409

Luke Stout, Mount Lebanon, pinned, Cole Whitmer, Trinity, 2:03

Bout 410

170

Jesse Quatse, Greensburg Salem, won by major decision against, Luke Mary, Peters Township, 8-0

Bout 411

Jason Montgomery, Bethel Park, won by decision against, Ty Gross, Seneca Valley, 5-0

Bout 412

182

Max Shaw, Thomas Jefferson, won by major decision against, Eric Green, Knoch, 10-0

Bout 413

Justin Hart, Hampton, won by decision against, Noah Seeberger, Bethel Park, 3-2, UTB

Bout 414

195

Shamil Zaynullaev, Chartiers Valley, won by decision against, Gehrig Hutchison, Baldwin, 5-3

Bout 415

Alex Donhue, Indiana, won by decision against, Danny Starr, Kiski Area, 4-2

Bout 416

220

Ogden Atwood, Armstrong, won by decision against, Dillon Feretti, Hempfield Area, 6-1

Bout 417

Connor Forrest, Hopewell, won by decision against, Rocky McGeary, West Allegheny, 5-4

Bout 418

285

Isaiah Vance, Hempfield Area, won by decision against, Deshawn Butler, Penn Hills, 4-3

Bout 419

Derek Devine, North Allegheny, won by decision against, Nathaniel Hoaglund, Mount Lebanon, 4-2, TB2

Bout 420
Advertisement
Advertisement