106 Placewinners

1st
Kurtis Phipps
Norwin • Sophomore
2nd
Alejandro Herrera-Rondon
Seneca Valley • Freshman
3rd
Carter Dibert
Franklin Regional • Freshman
4th
Brady Sherback
Latrobe • Senior

113 Placewinners

1st
Ryan Sullivan
Shaler • Junior
2nd
Frankie Bonura
Moon • Senior
3rd
Kyle Burkholder
Hempfield Area • Junior
4th
Jordan Watters
West Allegheny • Sophomore

120 Placewinners

1st
Logan Macri
Canon McMillan • Senior
2nd
Louis Newell
Seneca Valley • Senior
3rd
Wyatt Henson
Waynesburg Central • Freshman
4th
Tyler Kocak
Hampton • Sophomore

126 Placewinners

1st
Sam Hillegas
North Hills • Sophomore
2nd
Colby Morris
Waynesburg Central • Junior
3rd
Gabe Willochell
Latrobe • Sophomore
4th
Jacob Ealy
Hopewell • Junior

132 Placewinners

1st
Colton Camacho
Franklin Regional • Junior
2nd
Nick Coy
Penn-Trafford • Junior
3rd
Garrett Reinsfelder
Shaler • Senior
4th
Zach Macy
Chartiers Valley • Junior

138 Placewinners

1st
Noah Levett
Kiski Area • Senior
2nd
Jackson Henson
Waynesburg Central • Senior
3rd
Ty Linsenbigler
Hempfield Area • Freshman
4th
Tim Hritsko
Canon McMillan • Senior

145 Placewinners

1st
Cam Connor
Kiski Area • Junior
2nd
Jobe Chishko
Penn-Trafford • Senior
3rd
Alexander Hornfeck
Mars • Senior
4th
Nicholas Acuna
Moon • Senior

152 Placewinners

1st
Jack Blumer
Kiski Area • Sophomore
2nd
Cole Spencer
Pine Richland • Freshman
3rd
Luke Kemerer
Hempfield Area • Senior
4th
Ty McGeary
West Allegheny • Junior

160 Placewinners

1st
Zachary Hartman
Belle Vernon • Senior
2nd
Gerrit Nijenhuis
Canon McMillan • Sophomore
3rd
Nick Delp
Kiski Area • Sophomore
4th
Luke Stout
Mount Lebanon • Sophomore

170 Placewinners

1st
Scott Joll
Belle Vernon • Junior
2nd
Kyle Homet
Waynesburg Central • Senior
3rd
Jason Montgomery
Bethel Park • Senior
4th
Jesse Quatse
Greensburg Salem • Senior

182 Placewinners

1st
Christian Sequete
Butler • Senior
2nd
Tim Wallace
Albert Gallatin • Senior
3rd
Max Shaw
Thomas Jefferson • Junior
4th
Justin Hart
Hampton • Freshman

195 Placewinners

1st
Nathan Ansell
Connellsville • Senior
2nd
Nathan Mankey
North Hills • Senior
3rd
Shamil Zaynullaev
Chartiers Valley • Senior
4th
Alex Donhue
Indiana • Senior

220 Placewinners

1st
Ian Edenfield
Laurel Highlands • Senior
2nd
Jake Slinger
Upper Saint Clair • Junior
3rd
Ogden Atwood
Armstrong • Junior
4th
Connor Forrest
Hopewell • Junior

285 Placewinners

1st
Isaac Reid
Kiski Area • Senior
2nd
Gerald Brown
West Mifflin • Senior
3rd
Isaiah Vance
Hempfield Area • Freshman
4th
Derek Devine
North Allegheny • Senior
Advertisement
Advertisement