106 Placewinners

1st
Joseph Fischer
South Park • Sophomore
2nd
Kai Burkett
Chestnut Ridge • Sophomore
3rd
Suds Dubler
Glendale • Freshman
4th
Easton Toth
Forest Hills • Freshman
5th
Luke Geibig
Mount Pleasant • Freshman
6th
Bryce Beatty
Mount Union • Sophomore

113 Placewinners

1st
Ryan Michaels
Elizabeth Forward • Junior
2nd
Jackson Arrington
Forest Hills • Freshman
3rd
Cooper Gilham
Bald Eagle Area • Sophomore
4th
Hunter Walk
Tyrone • Sophomore
5th
Nathan Holderbaum
Chestnut Ridge • Junior
6th
Nathan Yagle
McGuffey • Sophomore

120 Placewinners

1st
Ian Oswalt
Burrell • Sophomore
2nd
Amonn Ohl
St. Joseph's Catholic • Sophomore
3rd
Noah Teeters
Mount Pleasant • Freshman
4th
Jimmy Gwyer
Bethlehem Center • Senior
5th
Baylor Shunk
Penns Valley • Senior
6th
Garrett Giedroc
Bald Eagle Area • Senior

126 Placewinners

1st
Brock McMillen
Glendale • Sophomore
2nd
Tyler Cymmerman
Derry Area • Sophomore
3rd
Tyler Denochick
West Branch • Senior
4th
ZJ Ward
Freedom Area • Senior
5th
Byron Daubert
Forest Hills • Senior
6th
Chase Proudfit
Penn Cambria • Senior

132 Placewinners

1st
Kaden Cassidy
Bedford • Junior
2nd
Chase Chapman
Philipsburg Osceola • Junior
3rd
Zack Witmer
St. Joseph's Catholic • Sophomore
4th
Donavan Chambers
Ellwood City • Senior
5th
Garret Cornell
Everett • Senior
6th
Conner Redinger
Quaker Valley • Sophomore

138 Placewinners

1st
Jacob Ealy
Hopewell • Senior
2nd
Erik Gibson
Forest Hills • Freshman
3rd
Ethan Kelly
Westmont Hilltop • Junior
4th
Malachi DuVall
Penns Valley • Sophomore
5th
Kenny Duschek
Freedom Area • Sophomore
6th
Anthony Corrado
Burrell • Sophomore

145 Placewinners

1st
Caleb Dowling
St. Joseph's Catholic • Junior
2nd
Tristan Pugh
Berlin • Junior
3rd
John Rocco Kazalas
Quaker Valley • Senior
4th
Shane Kemper
Burgettstown • Sophomore
5th
Jake Pail
Freedom Area • Freshman
6th
Bob Krug
Forest Hills • Senior

152 Placewinners

1st
Trent Schultheis
Freedom Area • Sophomore
2nd
Hudson Holbay
Westmont Hilltop • Sophomore
3rd
Keegan Rothrock
St. Joseph's Catholic • Junior
4th
Alec Supanick
North Star • Junior
5th
Hunter Weitoish
Philipsburg Osceola • Sophomore
6th
Jon Dale
Moshannon Valley • Senior

160 Placewinners

1st
Thayne Lawrence
Frazier • Junior
2nd
Tyler Stoltzfus
St. Joseph's Catholic • Junior
3rd
Corey Sossong
Portage • Sophomore
4th
Seth Link
Cambria Heights • Senior
5th
Jacob Sabol
Richland • Sophomore
6th
Austin Mele
Burrell • Senior

170 Placewinners

1st
Jared McGill
Chestnut Ridge • Senior
2nd
Christian Clutter
McGuffey • Senior
3rd
Derek Brown
Penn Cambria • Senior
4th
Noah Hutcherson
Valley • Senior
5th
Austin Mowry
Northern Bedford • Senior
6th
Myles Baney
Huntingdon • Sophomore

182 Placewinners

1st
Dayton Pitzer
Mount Pleasant • Freshman
2nd
Austin Walley
Ellwood City • Junior
3rd
Bryson Miller
Freedom Area • Senior
4th
Garrett Henigin
Blairsville • Junior
5th
Derek Yingling
West Branch • Senior
6th
Joseph Smychynsky
Penn Cambria • Senior

195 Placewinners

1st
Kolby Franklin
St. Joseph's Catholic • Freshman
2nd
Damon Lemin
Tussey Mountain • Senior
3rd
Hunter Tremain
North Star • Senior
4th
Geoff Magin
Quaker Valley • Senior
5th
Jonathan Vargo
Bentworth • Senior
6th
Trenton Whaley
Bellwood Antis • Senior

220 Placewinners

1st
Dominic DeLuca
Derry Area • Senior
2nd
Duane Knisely
Chestnut Ridge • Junior
3rd
Cory Johnston
Glendale • Junior
4th
Shane Clark
Everett • Senior
5th
Jon Croft
Central Cambria • Senior
6th
Connor Forrest
Hopewell • Senior

285 Placewinners

1st
Jake Ryan
Mount Union • Junior
2nd
Kole Winfield
Southern Huntingdon • Senior
3rd
Jalen Stephens
Meyersdale • Sophomore
4th
Gerald Comedy
Washington • Junior
5th
Riley Kemper
Burgettstown • Junior
6th
Marvin Beatty
Marion Center • Sophomore
Advertisement
Advertisement