106 Placewinners

1st
Kyle Hauserman
Council Rock North • Sophomore
2nd
Kyle Waterman
Council Rock South • Junior
3rd
Julien Maldonado
Boyertown • Sophomore
4th
Keanu Manuel
Downingtown East • Sophomore
5th
Dominic Findora
Downingtown West • Freshman
6th
Cannon Hershey
Oxford • Freshman

113 Placewinners

1st
Maximino Mendez
Council Rock South • Senior
2nd
Sam McMonagle
West Chester Henderson • Sophomore
3rd
Nathan Lucier
Coatesville • Sophomore
4th
Shane Reynolds
Spring-Ford • Senior
5th
Keito Shaw
Upper Darby • Junior
6th
Christopher Wood
Garnet Valley • Freshman

120 Placewinners

1st
Shane Hanson-Ashworth
Council Rock South • Senior
2nd
Killian Delaney
West Chester Henderson • Junior
3rd
Luke Lucerne
Council Rock North • Junior
4th
TJ England
William Tennent • Junior
5th
Corey Cope
Quakertown • Senior
6th
Quinn Tobin
Spring-Ford • Junior

126 Placewinners

1st
Braden Ricchini
Council Rock South • Senior
2nd
Colton Jordan
Neshaminy • Senior
3rd
Corey Celenza
West Chester East • Senior
4th
Josh Viarengo
Bayard-Rustin • Sophomore
5th
Chase Barlow
Strath Haven • Freshman
6th
Paul Kakos
Perkiomen Valley • Junior

132 Placewinners

1st
Lukas Richie
Downingtown East
2nd
Gunnar Fuss
Harry S Truman • Senior
3rd
Domenic DeFalco
Quakertown • Sophomore
4th
Josh Kahn
Council Rock South • Senior
5th
Zachary Martin
Neshaminy • Sophomore
6th
Morgan Lofland
Conestoga • Sophomore

138 Placewinners

1st
Tyler Williams
Souderton • Senior
2nd
Antonio Petrucelli
Owen J Roberts • Junior
3rd
Jack McGill
Spring-Ford • Sophomore
4th
Kibwe McNair
Methacton • Junior
5th
Roberto Lesser
Harriton • Junior
6th
Gavin Hollingsworth
Garnet Valley • Senior

145 Placewinners

1st
Cameron Robinson
Council Rock North • Junior
2nd
AJ Tamburrino
William Tennent • Junior
3rd
Nicholas Barnhart
Avon Grove • Senior
4th
Brendan Stocku
Penncrest • Senior
5th
Eric Woloshyn
Council Rock South • Senior
6th
Evan Widing
Pennridge • Senior

152 Placewinners

1st
Dillon Sheehy
Council Rock North • Junior
2nd
Jackson Erb
Neshaminy • Senior
3rd
Dan Mancini
Owen J Roberts • Senior
4th
Cole Flanagan
Council Rock South • Junior
5th
Brett Breidor
Boyertown • Senior
6th
Corey Showaker
Central Bucks South • Sophomore

160 Placewinners

1st
John Crawford
Strath Haven • Senior
2nd
Matt Colajezzi
Council Rock South • Freshman
3rd
Connor Quinn
Owen J Roberts • Junior
4th
Evan Mortimer
Boyertown • Junior
5th
Patrick O'Niell
North Penn • Senior
6th
Spencer Uggla
Downingtown East • Junior

170 Placewinners

1st
Maximus Hale
Downingtown West • Junior
2nd
James Lledo
Lower Merion • Junior
3rd
Andrew DiBernardo
West Chester East • Senior
4th
Chase Smith
Spring-Ford • Senior
5th
Patrick McCutchen
Owen J Roberts • Senior
6th
Gunner Spain
Neshaminy • Junior

182 Placewinners

1st
Joey Milano
Spring-Ford • Sophomore
2nd
Chase Mielnick
Downingtown West • Junior
3rd
Tyler Mousaw
Unionville • Junior
4th
Giani Gilch
Council Rock South • Junior
5th
Dan Keller
Wissahickon • Junior
6th
Frank Regalis
Harry S Truman • Junior

195 Placewinners

1st
Jacob Miller
Boyertown • Senior
2nd
Ethan Seeley
Great Valley • Senior
3rd
Bruno Stolfi
Souderton • Senior
4th
Logan Green
Pennridge • Junior
5th
Max Russell
Quakertown • Senior
6th
Brian Fennell
Wissahickon • Senior

220 Placewinners

1st
Hunter Catka
Sun Valley • Junior
2nd
Paolo DiSanto
Plymouth Whitemarsh • Junior
3rd
Tonee Ellis
Methacton • Senior
4th
Paul Pelham
Conestoga • Senior
5th
Bill Brosko
Marple Newtown • Freshman
6th
Terrance Averett
Glen Mills • Sophomore

285 Placewinners

1st
Coltin Deery
Garnet Valley • Sophomore
2nd
Tom Bramwell
Ridley • Senior
3rd
John Klewin
Bensalem • Junior
4th
Mark Thompson
Wissahickon • Senior
5th
Samuel Blevins
Oxford • Senior
6th
Collin Watson
Kennett • Junior
Advertisement
Advertisement