106 Placewinners

1st
Kyle Waterman
Council Rock South • Sophomore
2nd
Matt Vulakh
Pope John Paul II • Freshman
3rd
Brennan McBride
Coatesville • Sophomore
4th
Sam McMonagle
West Chester Henderson • Freshman
5th
Kyle Hauserman
Council Rock North • Freshman
6th
Shane Reynolds
Spring-Ford • Junior

113 Placewinners

1st
Maximino Mendez
Council Rock South • Junior
2nd
Luke Lucerne
Council Rock North • Sophomore
3rd
Killian Delaney
West Chester Henderson • Sophomore
4th
Jared Kuhns
Upper Perkiomen • Senior
5th
Zachary Martin
Neshaminy • Freshman
6th
Corey Morabito
Methacton • Junior

120 Placewinners

1st
Doug Zapf
Downingtown West • Senior
2nd
Shane Hanson-Ashworth
Council Rock South • Junior
3rd
Brandon Meredith
Spring-Ford • Senior
4th
Seth Hoopes
Octorara • Junior
5th
Corey Celenza
West Chester East • Junior
6th
Christian Hodges
Lower Merion • Sophomore

126 Placewinners

1st
Gunnar Fuss
Harry S Truman • Junior
2nd
Lukas Richie
Downingtown East • Senior
3rd
Josh Stahl
Quakertown • Junior
4th
Jack McGill
Spring-Ford • Freshman
5th
Connor Quinn
Owen J Roberts • Sophomore
6th
Colton Jordan
Neshaminy • Junior

132 Placewinners

1st
Ben Radner
Council Rock South • Senior
2nd
Tyler Williams
Souderton • Junior
3rd
Caden Mareno
Unionville • Senior
4th
Kibwe McNair
Methacton • Sophomore
5th
Domenic DeFalco
Quakertown • Freshman
6th
Shane Thompson
Council Rock North • Senior

138 Placewinners

1st
Cameron Robinson
Council Rock North • Sophomore
2nd
Antonio Petrucelli
Owen J Roberts • Sophomore
3rd
Eric Woloshyn
Council Rock South • Junior
4th
Luke Phayre
West Chester Henderson • Junior
5th
Nick Lilley
Downingtown West • Senior
6th
Harrison Andrade
Souderton • Senior

145 Placewinners

1st
Ryan Vulakh
Pope John Paul II • Junior
2nd
Roman Moser
Methacton • Sophomore
3rd
Evan Widing
Pennridge • Junior
4th
Nicholas Barnhart
Avon Grove • Junior
5th
Jackson Erb
Neshaminy • Junior
6th
Tyler Kaliner
Bayard-Rustin • Junior

152 Placewinners

1st
Dan Mancini
Owen J Roberts • Junior
2nd
Dillon Sheehy
Council Rock North • Sophomore
3rd
Cole Flanagan
Council Rock South • Sophomore
4th
Ben D`Arcangelo
Spring-Ford • Senior
5th
James Lledo
Lower Merion • Sophomore
6th
Matt Phayre
West Chester Henderson • Senior

160 Placewinners

1st
Patrick O'Niell
North Penn • Junior
2nd
John Crawford
Strath Haven • Junior
3rd
Ray Martin
West Chester Henderson • Senior
4th
Michael Blakemore
Methacton • Senior
5th
Evan Mortimer
Boyertown • Sophomore
6th
Avery Frank
Sun Valley • Senior

170 Placewinners

1st
Maximus Hale
Downingtown West • Sophomore
2nd
Andrew DiBernardo
West Chester East • Junior
3rd
Tyler Mousaw
Unionville • Sophomore
4th
Jason Zollers
Owen J Roberts • Senior
5th
Nik Korbich
Council Rock South • Junior
6th
Brett Burns
Strath Haven • Senior

182 Placewinners

1st
Josh Stillings
Pennridge • Senior
2nd
Jacob Miller
Boyertown • Junior
3rd
Alex Litz
Harry S Truman • Senior
4th
Chase Smith
Spring-Ford • Junior
5th
Giani Gilch
Council Rock South • Sophomore
6th
Chase Mielnick
Downingtown West • Sophomore

195 Placewinners

1st
Elijah Jones
Boyertown • Senior
2nd
Josh Wileczek
Downingtown East • Senior
3rd
Yusif Acaolinou
William Tennent • Senior
4th
Joe Shafer
Downingtown West • Junior
5th
Bruno Stolfi
Souderton • Junior
6th
Alex Raimondo
Coatesville • Senior

220 Placewinners

1st
Hunter Catka
Sun Valley • Sophomore
2nd
Nick Chapman
Hatboro Horsham • Senior
3rd
Tonee Ellis
Methacton • Junior
4th
Skylar McLeod
Pottsgrove • Senior
5th
Owen Verespy
North Penn • Senior
6th
Paul Pelham
Conestoga • Junior

285 Placewinners

1st
Ryan Cody
North Penn • Senior
2nd
Nick Cooper
Bensalem • Senior
3rd
Paolo DiSanto
Plymouth Whitemarsh • Sophomore
4th
Tommy Mahoney
Garnet Valley • Senior
5th
Lee Holbert
Strath Haven • Senior
6th
Tom Bramwell
Ridley • Junior
Advertisement
Advertisement