106 Placewinners

1st
Levi Haines
Biglerville • Freshman
2nd
Noah Frack
Brandywine Heights • Sophomore
3rd
Connor Brown
Littlestown • Sophomore
4th
Matt Vulakh
Pope John Paul II • Sophomore
5th
Eric Alderfer
Faith Christian • Freshman
6th
Ganon Smith
Newport • Freshman

113 Placewinners

1st
Adam Jacob
East Pennsboro • Junior
2nd
David Kreidler
Allentown Central Catholic • Sophomore
3rd
Luke Fegley
Middletown • Junior
4th
Jace Beegle
Pequea Valley • Sophomore
5th
Matthew Inman
Annville Cleona • Junior
6th
Christian Doi
Camp Hill • Freshman

120 Placewinners

1st
Ryan Crookham
Notre Dame of Green Pond • Freshman
2nd
Nate Smith
Bishop McDevitt • Junior
3rd
Caydin Wickard
Boiling Springs • Junior
4th
Blake Showers
Biglerville • Junior
5th
Bailey Gimbor
Hamburg • Sophomore
6th
Brandon Breidegan
Northern Lebanon • Junior

126 Placewinners

1st
Chase Shields
Bishop McDevitt • Senior
2nd
Bronson Garber
Upper Dauphin • Senior
3rd
Brandan Chletsos
Notre Dame of Green Pond • Freshman
4th
Seth Hoopes
Octorara • Senior
5th
Joshua Tuckey
Biglerville • Senior
6th
Dalton Gimbor
Hamburg • Sophomore

132 Placewinners

1st
Josh Jones
Saucon Valley • Senior
2nd
Braedan Amole
Octorara • Sophomore
3rd
Colin Leonard
Northern Lebanon • Senior
4th
Zach Rupp
Upper Dauphin • Senior
5th
Dorian Gonzalez
Newport • Junior
6th
Eli Tuckey
Biglerville • Senior

138 Placewinners

1st
Marckis Branford
Wilson Area • Senior
2nd
Jack Coulston
Boiling Springs • Senior
3rd
Tyler Martin
Bishop McDevitt • Junior
4th
Nicholas Vonelli
Notre Dame of Green Pond • Senior
5th
Thomas Spirk
Saucon Valley • Junior
6th
Shane Strausser
Hamburg • Senior

145 Placewinners

1st
Gabe Miller
Pequea Valley • Senior
2nd
Andrew Cerniglia
Notre Dame of Green Pond • Junior
3rd
Nathan Haubert
Palisades • Senior
4th
Nick Rosengrant
Saucon Valley • Senior
5th
Page Karsteter
Fairfield • Senior
6th
Chris Whiteman
Lehighton • Senior

152 Placewinners

1st
Ryan Vulakh
Pope John Paul II • Senior
2nd
Trenton Harder
Bermudian Springs • Junior
3rd
Logan Pagotto
Lehighton • Senior
4th
Daniel Kosinski
Trinity • Junior
5th
Chett Pesta
Williams Valley • Senior
6th
Nicholas Winters
Northern Lebanon • Junior

160 Placewinners

1st
Matthew Arciuolo
Saucon Valley • Junior
2nd
Derek Berlitz
Notre Dame of Green Pond • Freshman
3rd
Sebastian Corrales
Church Farm • Senior
4th
Nick Kostyak
Boiling Springs • Senior
5th
Caden Morrison
West Perry • Senior
6th
Max Schultz
Faith Christian • Junior

170 Placewinners

1st
Carl Harris
Littlestown • Senior
2nd
Tyler Fisher
Kutztown • Senior
3rd
Isaiah Dejesus
Notre Dame of Green Pond • Senior
4th
Damon Waltenbaugh
Faith Christian • Junior
5th
Nate Wickersham
Tamaqua • Sophomore
6th
Kolt Schaeffer
Tri-Valley • Senior

182 Placewinners

1st
Nick James
Hamburg • Junior
2nd
Adam Marsh
Palisades • Senior
3rd
Jason Penton
Littlestown • Senior
4th
Alec Snyder
Wilson Area • Junior
5th
Danny Lawrence
Mahanoy Area • Junior
6th
Noel Gilgeous
Church Farm • Senior

195 Placewinners

1st
Colin Fegley
Mahanoy Area • Senior
2nd
Dane Csencsits
Saucon Valley • Junior
3rd
Lawrence Richardson
Bishop McDevitt • Senior
4th
Ben Weidenhammer
Hamburg • Senior
5th
Jack Files
Pope John Paul II • Senior
6th
Ben Cope
Upper Dauphin • Senior

220 Placewinners

1st
Ethan Mordaunt
Jim Thorpe • Senior
2nd
Kolby Flank
Wilson Area • Junior
3rd
Jonah Niesenbaum
Salisbury Township • Senior
4th
Ethan Rode
Newport • Junior
5th
Tyrone Fowler
Bishop McDevitt • Junior
6th
Joey Coblentz
Pequea Valley • Senior

285 Placewinners

1st
Ryan Weitz
North Schuylkill • Senior
2nd
Emmanuel Lawal
Church Farm • Junior
3rd
Bronson Strouse
Tamaqua • Junior
4th
Nickolas Warnke
Saucon Valley • Junior
5th
Damon James
Boiling Springs • Sophomore
6th
Derek Hunter
Jim Thorpe • Sophomore
Advertisement
Advertisement