106 Placewinners

1st
Patrick Demark
Trinity • Sophomore
2nd
Blake Showers
Biglerville • Sophomore
3rd
Bailey Gimbor
Brandywine Heights • Freshman
4th
Mikey Meyers
Williams Valley • Sophomore
5th
Luke Fegley
Middletown • Sophomore
6th
Matthew Inman
Annville Cleona • Sophomore

113 Placewinners

1st
Nate Smith
Bishop McDevitt • Sophomore
2nd
Jon Consorti
Wilson Area • Senior
3rd
Dalton Gimbor
Brandywine Heights • Freshman
4th
Devan Blose
Newport • Junior
5th
Joshua Bauman
Notre Dame of Green Pond • Freshman
6th
Kyler Anspach
Northern Lebanon • Senior

120 Placewinners

1st
Chase Shields
Bishop McDevitt • Junior
2nd
Richie Markulics
Notre Dame of Green Pond • Junior
3rd
Marckis Branford
Wilson Area • Junior
4th
Dorian Gonzalez
Newport • Sophomore
5th
Ryan Berstler
Middletown • Junior
6th
Joshua Tuckey
Biglerville • Junior

126 Placewinners

1st
Josh Jones
Saucon Valley • Junior
2nd
Colin Leonard
Northern Lebanon • Junior
3rd
Isaiah Bryner
Newport • Senior
4th
Bronson Garber
Upper Dauphin • Junior
5th
Shane Strausser
Hamburg • Junior
6th
Nick Reto
Pen Argyl • Senior

132 Placewinners

1st
Bodee Tolbert
Bishop McDevitt • Senior
2nd
Ryan McGuire
Notre Dame of Green Pond • Senior
3rd
Tanner Ball
Pequea Valley • Senior
4th
Zach Rupp
Upper Dauphin • Junior
5th
Jack Coulston
Boiling Springs • Junior
6th
Matt Peters
Northwestern Lehigh • Senior

138 Placewinners

1st
Tyler Martin
Bishop McDevitt • Sophomore
2nd
Josh Jones
Saucon Valley • Junior
3rd
Nicholas Vonelli
Notre Dame of Green Pond • Junior
4th
Zavery Lesher
Wilson Area • Senior
5th
Colin Rex
Northwestern Lehigh • Senior
6th
Colton Zimmerman
Trinity • Freshman

145 Placewinners

1st
Nathan Haubert
Palisades • Junior
2nd
Kollin Myers
Boiling Springs • Junior
3rd
Lucas Christman
Palmerton • Junior
4th
Gabe Miller
Pequea Valley • Junior
5th
Thomas Spirk
Saucon Valley • Sophomore
6th
Michael Capozzoli
Newport • Senior

152 Placewinners

1st
Chase Anklam
Pen Argyl • Senior
2nd
Jackson Bernhard
Northwestern Lehigh • Senior
3rd
Tanner Updegraff
Bishop McDevitt • Sophomore
4th
Angelo Mahaffey
Saucon Valley • Senior
5th
Stephen Herb
Northern Lebanon • Senior
6th
Darren Beall
Bermudian Springs • Senior

160 Placewinners

1st
Caleb Clymer
Northwestern Lehigh • Senior
2nd
Blaise Bressler
Northern Lebanon • Senior
3rd
Tanner Kennedy
Panther Valley • Senior
4th
Austin Watkins
Susquehanna Township • Senior
5th
Isaiah Dejesus
Notre Dame of Green Pond • Junior
6th
Zach Martin
Boiling Springs • Senior

170 Placewinners

1st
Edmond Ruth
Susquehanna Township • Junior
2nd
Dalton Group
Susquenita • Senior
3rd
Colin Fegley
Mahanoy Area • Junior
4th
Carl Harris
Littlestown • Junior
5th
Tyler Fisher
Kutztown • Junior
6th
Hunter Kennedy
Panther Valley • Senior

182 Placewinners

1st
Luca Colestock
Camp Hill • Senior
2nd
Reese Mason
Hamburg • Senior
3rd
Matt Lewandowski
Mahanoy Area • Senior
4th
Tyrone Fowler
Bishop McDevitt • Sophomore
5th
Derek Beckham
Panther Valley • Junior
6th
JJ Vizcarrondo
Faith Christian • Junior

195 Placewinners

1st
Chase Dull
Bermudian Springs • Junior
2nd
Brady Herr
Newport • Senior
3rd
Ethan Mordaunt
Jim Thorpe • Junior
4th
Dane Csencsits
Saucon Valley • Sophomore
5th
Kolt Schaeffer
Tri-Valley • Junior
6th
Donny Gelnett
Upper Dauphin • Junior

220 Placewinners

1st
Austin Taylor
Boiling Springs • Senior
2nd
Nasir Pettus
Bishop McDevitt • Senior
3rd
Kolby Flank
Wilson Area • Sophomore
4th
Walker Klinger
Newport • Senior
5th
Jonah Niesenbaum
Salisbury Township • Junior
6th
Bronson Strouse
Tamaqua • Sophomore

285 Placewinners

1st
Dan Scheib
Tri-Valley • Senior
2nd
Tanner Harkins
Kennard Dale • Senior
3rd
Emmanuel Lawal
Church Farm • Sophomore
4th
Damon James
Boiling Springs • Freshman
5th
Nickolas Warnke
Saucon Valley • Sophomore
6th
Joey Kocher
Schuylkill Haven • Senior
Advertisement
Advertisement