4th Round of Consolations

Saturday, February 23, 2019 at 5:30 PM

106

Noah Clawson, Carlisle, won by decision against, Jacob Fetrow, Gettysburg, 5-0

Bout 589

Wyatt Fox, Red Land, pinned, Joey Asterino, Exeter Township, 3:54

Bout 590

113

Karl Shindledecker, Chambersburg, won by decision against, Liam Strouse, Northern York, 3-2

Bout 591

Gavin Richard, Daniel Boone, won by decision against, Tanner Stefanick, Penn Manor, 1-0

Bout 592

120

Kody Evans, Susquehanna Township, won by decision against, Timothy Uhler, New Oxford, 2-1

Bout 593

Jeffery Russell, Shippensburg, won by decision against, Garrett Gehr, Garden Spot, 6-4

Bout 594

126

Joshua Groff, Garden Spot, won by decision against, Dylan Ramsey, Shippensburg, 4-3

Bout 595

Cole Grove, Chambersburg, won by major decision against, Cael Turnbull, Dallastown, 9-1

Bout 596

132

Conner Zeamer, Manheim Central, won by decision against, Mason Myers, Central York, 4-2

Bout 597

Nick Tewell, Mechanicsburg, won by decision against, Clay Baker, Spring Grove, 6-0

Bout 598

138

Tye Weathersby, Central Dauphin, won by decision against, Kayde Althouse, Ephrata, 4-2

Bout 599

Brooks Gable, Dallastown, pinned, Conner Zeamer, Manheim Central, 3:38

Bout 600

145

Thomas Dressler, Spring Grove, won by decision against, David Over, Manheim Township, 7-2

Bout 601

Luke Sainato, Gettysburg, won by decision against, Hunter Gregoris, Big Spring, 1-0

Bout 602

152

Spencer Runshaw, Chambersburg, won by decision against, Colt Barley, Penn Manor, 4-1

Bout 603

Colby Romjue, Susquehannock, won by decision against, Kolbe Eidle, Wilson, 7-2

Bout 604

160

Ethan Baney, South Western, won by decision against, Josh MacNamara, Conestoga Valley, 3-2

Bout 605

John Ligon, Dallastown, pinned, John Arentz, Governor Mifflin, 1:35

Bout 606

170

Tyler Schaller, Central York, won by decision against, David Hnasko, Warwick, 6-0

Bout 607

Anthony Hinson, Spring Grove, pinned, Luke Lardarello, New Oxford, 1:59

Bout 608

182

Nick Baker, Penn Manor, won by decision against, Keegan McCord, Manheim Central, 4-2, UTB

Bout 609

Nyiem Flucas, Hershey, won by decision against, Jarrett Feeney, Dallastown, 4-3

Bout 610

195

Hunter Hefflefinger, Big Spring, pinned, TJ Keener, Penn Manor, 2:21

Bout 611

Jackson Talbott, Central Dauphin, won by decision against, Chase Mathias, Hempfield, 3-1

Bout 612

220

Dylan Rodenhaber, Red Land, won by decision against, Tyler Phenegar, Lampeter Strasburg, 2-1

Bout 613

TJ Moore, Cedar Crest, won by decision against, Dustin Swanson, Garden Spot, 6-1

Bout 614

285

Jordan Espinosa, Governor Mifflin, pinned, Tyler Dougherty, Manheim Central, 2:09

Bout 615

Kyler Wuestner, Lower Dauphin, won by decision against, Jeffrey Chisholm-Wilkerson, Harrisburg, 3-1

Bout 616
Advertisement
Advertisement