106 Placewinners

1st
Aiden Lewis
Cedar Cliff • Sophomore
2nd
Mason Leiphart
Dover • Freshman
3rd
Wyatt Fox
Red Land • Junior
4th
Noah Clawson
Carlisle • Sophomore
5th
Jacob Fetrow
Gettysburg • Sophomore
6th
Joey Asterino
Exeter Township • Freshman

113 Placewinners

1st
Ben Monn
Cumberland Valley • Junior
2nd
Josh Miller
Central Dauphin • Sophomore
3rd
Karl Shindledecker
Chambersburg • Freshman
4th
Gavin Richard
Daniel Boone • Freshman
5th
Tanner Stefanick
Penn Manor • Sophomore
6th
Liam Strouse
Northern York • Junior

120 Placewinners

1st
Will Betancourt
Manheim Central • Junior
2nd
Cole Wilson
Northeastern • Junior
3rd
Kody Evans
Susquehanna Township • Junior
4th
Jeffery Russell
Shippensburg • Junior
5th
Timothy Uhler
New Oxford • Junior
6th
Garrett Gehr
Garden Spot • Freshman

126 Placewinners

1st
JJ Wilson
Cedar Cliff • Senior
2nd
Rafael Portilla
Carlisle • Junior
3rd
Cole Grove
Chambersburg • Senior
4th
Joshua Groff
Garden Spot • Junior
5th
Dylan Ramsey
Shippensburg • Junior
6th
Cael Turnbull
Dallastown • Senior

132 Placewinners

1st
Michael Cassidy
Cedar Cliff • Senior
2nd
Bryce Brennan
Red Land • Junior
3rd
Nick Tewell
Mechanicsburg • Senior
4th
Conner Zeamer
Manheim Central • Junior
5th
Clay Baker
Spring Grove • Senior
6th
Mason Myers
Central York • Junior

138 Placewinners

1st
TT Elhajj
Lower Dauphin • Junior
2nd
Matt McCann
Waynesboro • Senior
3rd
Tye Weathersby
Central Dauphin • Junior
4th
Brooks Gable
Dallastown • Sophomore
5th
Conner Zeamer
Manheim Central • Junior
6th
Kayde Althouse
Ephrata • Junior

145 Placewinners

1st
Tate Nichter
Chambersburg • Sophomore
2nd
Brandon Connor
Wilson • Senior
3rd
Luke Sainato
Gettysburg • Junior
4th
Thomas Dressler
Spring Grove • Sophomore
5th
David Over
Manheim Township • Senior
6th
Hunter Gregoris
Big Spring • Senior

152 Placewinners

1st
Tanner Updegraff
Hershey • Junior
2nd
Colton Zimmerman
Carlisle • Sophomore
3rd
Colby Romjue
Susquehannock • Junior
4th
Spencer Runshaw
Chambersburg • Senior
5th
Kolbe Eidle
Wilson • Senior
6th
Colt Barley
Penn Manor • Sophomore

160 Placewinners

1st
Clayton Ulrey
Lower Dauphin • Junior
2nd
Dylan Reinert
Gettysburg • Junior
3rd
Ethan Baney
South Western • Junior
4th
John Ligon
Dallastown • Senior
5th
John Arentz
Governor Mifflin • Senior
6th
Josh MacNamara
Conestoga Valley • Senior

170 Placewinners

1st
Edmond Ruth
Susquehanna Township • Senior
2nd
Luke Nichter
Chambersburg • Junior
3rd
Anthony Hinson
Spring Grove • Senior
4th
Tyler Schaller
Central York • Sophomore
5th
David Hnasko
Warwick • Junior
6th
Luke Lardarello
New Oxford • Senior

182 Placewinners

1st
Nehemiah Diggs
Harrisburg • Senior
2nd
Jacob Lucas
Cumberland Valley • Sophomore
3rd
Nyiem Flucas
Hershey • Senior
4th
Nick Baker
Penn Manor • Junior
5th
Jarrett Feeney
Dallastown • Senior
6th
Keegan McCord
Manheim Central • Senior

195 Placewinners

1st
Kyle Swartz
Northern York • Junior
2nd
Donovon Ball
Cedar Cliff • Senior
3rd
Hunter Hefflefinger
Big Spring • Sophomore
4th
Jackson Talbott
Central Dauphin • Junior
5th
Chase Mathias
Hempfield • Senior
6th
TJ Keener
Penn Manor • Senior

220 Placewinners

1st
Jamal Brandon
Dallastown • Senior
2nd
Marques Holton
Central Dauphin • Junior
3rd
TJ Moore
Cedar Crest • Junior
4th
Dylan Rodenhaber
Red Land • Sophomore
5th
Tyler Phenegar
Lampeter Strasburg • Senior
6th
Dustin Swanson
Garden Spot • Sophomore

285 Placewinners

1st
Michael Wolfgram
Central York • Senior
2nd
Raymond Christas
Dallastown • Senior
3rd
Kyler Wuestner
Lower Dauphin • Senior
4th
Jordan Espinosa
Governor Mifflin • Senior
5th
Jeffrey Chisholm-Wilkerson
Harrisburg • Senior
6th
Tyler Dougherty
Manheim Central • Senior
Advertisement
Advertisement