106 Placewinners

1st
Ben Monn
Cumberland Valley • Sophomore
2nd
Aiden Lewis
Cedar Cliff • Freshman
3rd
Adam Jacob
East Pennsboro • Sophomore
4th
Liam Strouse
Northern York • Sophomore
5th
Jalon Lavine
Governor Mifflin • Senior
6th
Josh Miller
Central Dauphin • Freshman

113 Placewinners

1st
Will Betancourt
Manheim Central • Sophomore
2nd
Cole Wilson
Northeastern • Sophomore
3rd
Timothy Uhler
New Oxford • Sophomore
4th
Matthew Rodriguez
Dover • Senior
5th
Jeffery Russell
Shippensburg • Sophomore
6th
Arik Harnish
Lampeter Strasburg • Freshman

120 Placewinners

1st
JJ Wilson
Cedar Cliff • Junior
2nd
Rafael Portilla
Carlisle • Sophomore
3rd
Josiah Gehr
Cocalico • Senior
4th
CJ Morton
Twin Valley • Senior
5th
Nevin Estevez
J.P. McCaskey • Senior
6th
Chase Bricker
Spring Grove • Senior

126 Placewinners

1st
Chris Wright
Central Dauphin • Senior
2nd
Dalton Rohrbaugh
Spring Grove • Senior
3rd
Nick Tewell
Mechanicsburg • Junior
4th
Bryce Brennan
Red Land • Sophomore
5th
Cade Reichart
Cumberland Valley • Junior
6th
Cole Grove
Chambersburg • Junior

132 Placewinners

1st
Andrew Wert
Central Dauphin • Senior
2nd
Michael Cassidy
Cedar Cliff • Junior
3rd
Zack Zeamer
Manheim Central • Senior
4th
Dalton Daugherty
Dallastown • Senior
5th
Jared Bair
New Oxford • Sophomore
6th
Spencer Runshaw
Chambersburg • Junior

138 Placewinners

1st
Pierce Feite
Northern York • Sophomore
2nd
TT Elhajj
Lower Dauphin • Sophomore
3rd
Colton Jumper
Carlisle • Junior
4th
Joseph Pecaitis
Gettysburg • Senior
5th
Brandon Connor
Wilson • Junior
6th
Grayson Charles
Solanco • Senior

145 Placewinners

1st
Micah Hoffman
Northern York • Senior
2nd
Tate Nichter
Chambersburg • Freshman
3rd
Connor Finkey
Garden Spot • Senior
4th
Joey Stoak
Lower Dauphin • Senior
5th
Christian Carr
Hempfield • Senior
6th
Colby Romjue
Susquehannock • Sophomore

152 Placewinners

1st
Clayton Ulrey
Lower Dauphin • Sophomore
2nd
Stefahn Mayo
Muhlenberg • Senior
3rd
Dylan Reinert
Gettysburg • Sophomore
4th
Drake Brenize
Chambersburg • Senior
5th
Kolbe Eidle
Wilson • Junior
6th
Gage Moran
Exeter Township • Senior

160 Placewinners

1st
AJ Wilson
Solanco • Senior
2nd
Anthony Hinson
Spring Grove • Junior
3rd
Ethan Baney
South Western • Sophomore
4th
Jarrett Feeney
Dallastown • Junior
5th
Matt Ward
Exeter Township • Senior
6th
Caden Morrison
West Perry • Junior

170 Placewinners

1st
Luke Nichter
Chambersburg • Sophomore
2nd
Ben Root
Solanco • Senior
3rd
Nehemiah Diggs
Harrisburg • Junior
4th
Nyiem Flucas
Hershey • Junior
5th
Jose Lao-Cooper
Manheim Township • Senior
6th
Jacob Lucas
Cumberland Valley • Freshman

182 Placewinners

1st
Blake Barrick
Big Spring • Senior
2nd
Donovon Ball
Cedar Cliff • Junior
3rd
Brendan Shaffer
Lower Dauphin • Senior
4th
Carter Hasson
Manheim Township • Senior
5th
Logan Boring
Warwick • Senior
6th
Garret Fittery
Manheim Central • Senior

195 Placewinners

1st
Jake Koser
Northern York • Senior
2nd
Ben Fromm
Cocalico • Senior
3rd
Mitchell Talbott
Central Dauphin • Senior
4th
Derrick Rudisill
New Oxford • Senior
5th
Jake Quaker
West Perry • Senior
6th
Michael Crane
Exeter Township • Senior

220 Placewinners

1st
Cole Forrester
Shippensburg • Senior
2nd
Dennis Karas
Exeter Township • Senior
3rd
Dylan Byrd
Milton Hershey • Senior
4th
Joseph Bearinger
Cocalico • Senior
5th
Evan Clark
Warwick • Senior
6th
Carter Urich
Central Dauphin • Senior

285 Placewinners

1st
Michael Wolfgram
Central York • Junior
2nd
Kyler Wuestner
Lower Dauphin • Junior
3rd
Ryan Stewart
Warwick • Senior
4th
Jordan Espinosa
Governor Mifflin • Junior
5th
Raymond Christas
Dallastown • Junior
6th
David Henke
Waynesboro • Senior
Advertisement
Advertisement