106 Placewinners

1st
Nicholas Allison
Mifflin County • Freshman
2nd
Jacob Van Dee
Cathedral Prep • Freshman
3rd
Derek Keen
Central Mountain • Freshman
4th
Johnathan Thomas
Clearfield • Senior

113 Placewinners

1st
Jude Swisher
State College • Freshman
2nd
Vincent Rinella
Meadville • Sophomore
3rd
Braden Bower
Williamsport • Freshman
4th
Aiden Gaugler
Selinsgrove • Freshman

120 Placewinners

1st
Lane Aikey
Bellefonte • Sophomore
2nd
Christian Fisher
Mifflin County • Senior
3rd
Chandler Ho
DuBois • Sophomore
4th
Riley Bower
Williamsport • Freshman

126 Placewinners

1st
Matt Sarbo
Altoona • Sophomore
2nd
Owen Woolcott
State College • Sophomore
3rd
Trenton Donahue
DuBois • Junior
4th
Derek Burk
Mifflin County • Junior

132 Placewinners

1st
Cade Balestrini
Shikellamy • Junior
2nd
Tyler Dilley
Saint Mary's • Senior
3rd
Hayden Butterfield
McDowell • Junior
4th
Alex Chelton
Cathedral Prep • Senior

138 Placewinners

1st
Ed Scott
DuBois • Junior
2nd
Jeffery Boyd
McDowell • Senior
3rd
Cole Stewart
Bellefonte • Senior
4th
Tylor Herzing
Saint Mary's • Junior

145 Placewinners

1st
Paniro Johnson
Cathedral Prep • Sophomore
2nd
Joe Mwerte
Brashear • Senior
3rd
Dalton Woodrow
DuBois • Senior
4th
Trent Tidball
Meadville • Junior

152 Placewinners

1st
Ethan Richner
Bellefonte • Sophomore
2nd
Mark McGonigal
Clearfield • Freshman
3rd
Nick Rinella
Meadville • Senior
4th
Marques McClorin
Cathedral Prep • Junior

160 Placewinners

1st
Trey Kibe
Mifflin County • Sophomore
2nd
Tyler Wileman
Juniata • Senior
3rd
Anthony Robinson
Williamsport • Senior
4th
Colby Keane
Bradford • Junior

170 Placewinners

1st
Dillon Keane
Bradford • Senior
2nd
Coy Bastian
Selinsgrove • Sophomore
3rd
Evan Bingaman
Shikellamy • Senior
4th
Kyle Myers
Bellefonte • Senior

182 Placewinners

1st
Carter Starocci
Cathedral Prep • Senior
2nd
Mason McCready
Hollidaysburg • Senior
3rd
Ethan Rossman
Bellefonte • Sophomore
4th
Garrett Eddy
Punxsutawney • Sophomore

195 Placewinners

1st
Cole Urbas
State College • Senior
2nd
Brayden Crocker
Cranberry • Freshman
3rd
Kareem Carson
Cathedral Prep • Junior
4th
Tanner Riggle
Central Mountain • Senior

220 Placewinners

1st
Nate Schon
Selinsgrove • Sophomore
2nd
Dorian Crosby
Cathedral Prep • Junior
3rd
Augustus Dellinger
Hollidaysburg • Senior
4th
Thomas Pollard
Meadville • Junior

285 Placewinners

1st
Kawaun DeBoe
Cathedral Prep • Senior
2nd
Nate Simmers
Altoona • Senior
3rd
Blaine Davis
Mifflin County • Junior
4th
Jacob Edwards
Central Mountain • Senior
Advertisement
Advertisement