106 Placewinners

1st
Matt Sarbo
Altoona • Freshman
2nd
Andrew Brest
General McLane • Junior
3rd
Vincent Rinella
Meadville • Freshman
4th
Cooper Gilham
Bald Eagle Area • Freshman

113 Placewinners

1st
Christian Fisher
Mifflin County • Junior
2nd
Johnny Shreffler
Central Mountain • Junior
3rd
Ben Tirpak
Cathedral Prep • Sophomore
4th
Ryan Madigan
Warren • Sophomore

120 Placewinners

1st
Paniro Johnson
Cathedral Prep • Freshman
2nd
Matt Leehan
General McLane • Freshman
3rd
Derek Burk
Mifflin County • Sophomore
4th
Matt Ryan
Clearfield • Senior

126 Placewinners

1st
Ed Scott
DuBois • Sophomore
2nd
Cade Balestrini
Shikellamy • Sophomore
3rd
Tyler McKinney
Cathedral Prep • Senior
4th
Hunter Weitosh
Philipsburg Osceola • Freshman

132 Placewinners

1st
Jeffery Boyd
McDowell • Junior
2nd
Seth Andrus
Central Mountain • Senior
3rd
Andrew Stark
Cathedral Prep • Junior
4th
Logan Wise
Mifflin County • Senior

138 Placewinners

1st
Seth Koleno
Bald Eagle Area • Senior
2nd
Leno Ciotti
McDowell • Senior
3rd
Nathan Swartz
Hollidaysburg • Senior
4th
Justice Jones
Carrick • Senior

145 Placewinners

1st
Kolby Ho
DuBois • Senior
2nd
Garrett Rigg
Bald Eagle Area • Senior
3rd
Logan Long
Central Mountain • Senior
4th
Kishawn Higgins
Cathedral Prep • Sophomore

152 Placewinners

1st
Gage McClenahan
Bald Eagle Area • Sophomore
2nd
Trey Kibe
Mifflin County • Freshman
3rd
Matt Johnson
Philipsburg Osceola • Senior
4th
Nick Rinella
Meadville • Junior

160 Placewinners

1st
Carter Starocci
Cathedral Prep • Junior
2nd
Coy Bastian
Selinsgrove • Freshman
3rd
Hunter Wright
Clearfield • Senior
4th
Ian Barr
State College • Senior

170 Placewinners

1st
Trent Hidlay
Mifflin County • Senior
2nd
Zach Becker
Saint Mary's • Senior
3rd
Tanner Weaver
Central Mountain • Senior
4th
Ian Klinger
Philipsburg Osceola • Senior

182 Placewinners

1st
Luigi Yates
Cathedral Prep • Senior
2nd
Josh Krieger
Shikellamy • Senior
3rd
Mason McCready
Hollidaysburg • Junior
4th
Dylan Bisel
Bald Eagle Area • Junior

195 Placewinners

1st
Cole Urbas
State College • Junior
2nd
Luke McGonigal
Clearfield • Senior
3rd
Dorian Crosby
Cathedral Prep • Sophomore
4th
Brandon Anderson
Philipsburg Osceola • Senior

220 Placewinners

1st
Nate Schon
Selinsgrove • Freshman
2nd
Parker McClellan
Altoona • Senior
3rd
Mahlik Houtz
Central Mountain • Senior
4th
Kross Todaro
Mifflin County • Senior

285 Placewinners

1st
Kawaun DeBoe
Cathedral Prep • Junior
2nd
Nick Morelli
Meadville • Senior
3rd
Nate Simmers
Altoona • Junior
4th
Matt Starr
DuBois • Senior
Advertisement
Advertisement