106 Placewinners

1st
Gary Steen
Reynolds • Sophomore
2nd
Owen Reinsel
Brookville • Freshman
3rd
Hunter Robison
General McLane • Freshman
4th
Mark Palmer
Brockway • Freshman
5th
Bryent Johnson
Port Allegany • Junior
6th
Ashten Armagost
Commodore Perry • Sophomore

113 Placewinners

1st
Logan Jaquay
Eisenhower • Junior
2nd
Andrew Brest
General McLane • Senior
3rd
Connor Pierce
Harbor Creek • Freshman
4th
Cole Bayless
Reynolds • Junior
5th
Seth Donovan
Titusville • Junior
6th
Chase McLaughlin
Jamestown • Sophomore

120 Placewinners

1st
Beau Bayless
Reynolds • Senior
2nd
Bryent Johnson
Port Allegany • Junior
3rd
Hunter Thompson
Titusville • Senior
4th
Alexander Kightlinger
Saegertown • Junior
5th
Brayden Altobelli
Redbank Valley • Senior
6th
Harley Morris
Kane Area

126 Placewinners

1st
Bryce Knauf
Greenville • Senior
2nd
Anthony Glasl
Brockway • Junior
3rd
William Burgess
Union City
4th
Blake Passarelli
Curwensville • Senior
5th
Andrew Ischo
Reynolds • Senior
6th
Carter Gill
Hickory • Freshman

132 Placewinners

1st
Tye Varndell
Cambridge Springs • Senior
2nd
John Wheeler
Northwestern • Senior
3rd
Kaeden Berger
Reynolds • Sophomore
4th
Ethan Wiant
Redbank Valley • Junior
5th
Matt Leehan
General McLane • Sophomore
6th
Dawson Bartholomew
Saegertown • Senior

138 Placewinners

1st
Kenneth Kiser
Saegertown • Junior
2nd
Rocco Bartolo
Reynolds • Senior
3rd
Alex Chess
Mercer • Junior
4th
Noah Blankenship
Kane Area • Senior
5th
Justin Boozer
Cochranton • Junior
6th
Judah Gardner
Union City • Senior

145 Placewinners

1st
Caiden Mooney
Northwestern • Senior
2nd
Jackson Spires
General McLane • Sophomore
3rd
Wes Davenport
Conneaut • Senior
4th
Marshall Marfinetz
Girard • Senior
5th
Kalob Brown
Cochranton • Senior
6th
Colton Gietler
Oswayo Valley • Junior

152 Placewinners

1st
Sully Allen
Sharon • Junior
2nd
Mason Karpinski
Greenville • Senior
3rd
Gage Musser
Commodore Perry • Sophomore
4th
Brenden Laird
Conneaut • Senior
5th
Aiden Hulings
Kane Area • Senior
6th
Cole Casilio
Johnsonburg • Sophomore

160 Placewinners

1st
Alec English
Kane Area • Senior
2nd
Peyton Hearn
Conneaut • Senior
3rd
Jason Bratt
Harbor Creek • Senior
4th
Hunter Thompson
Reynolds • Senior
5th
Tyler Greer
Grove City • Senior
6th
Luke Gaston
Sharon • Senior

170 Placewinners

1st
Brady Gentile
Greenville • Senior
2nd
Ethan Finch
Sheffield • Sophomore
3rd
Cameron Whisner
Kane Area • Junior
4th
Cole Toy
Reynolds • Sophomore
5th
Matthew Petrilla
Corry • Junior
6th
Elijah Hilliard
Slippery Rock • Senior

182 Placewinners

1st
Gavin Henry
Union City • Senior
2nd
Garrett McClintick
Brockway • Senior
3rd
Kaleb Kamerer
Slippery Rock • Senior
4th
Teddy Race
Kane Area • Junior
5th
Bryce McCloskey
Reynolds • Junior
6th
Braden MacBeth
Brookville • Senior

195 Placewinners

1st
Cael Black
Eisenhower • Freshman
2nd
Austin Kelly
Conneaut • Senior
3rd
Eric Johnson
Brockway • Junior
4th
Elijah Ayers
Coudersport • Senior
5th
Hayden Linkerhof
Corry • Freshman
6th
Domonic Viscuso
Harbor Creek • Senior

220 Placewinners

1st
Jacob McMaster
Greenville • Senior
2nd
Josef Bauer
Eisenhower • Senior
3rd
Wyatt Owen
Reynolds • Senior
4th
Joey King
Maplewood • Sophomore
5th
Ty Stahli
Kane Area • Senior
6th
Dalton Boozer
Cochranton • Senior

285 Placewinners

1st
Colby Whitehill
Brookville • Junior
2nd
Derrick Skeehan
Reynolds • Senior
3rd
Matt Long
Union City • Senior
4th
Max Wills
Greenville • Senior
5th
Jordan Schell
Girard • Sophomore
6th
Hayden Thompson
Brockway • Senior
Advertisement
Advertisement