106 Placewinners

1st
Gary Steen
Reynolds • Freshman
2nd
Chase McLaughlin
Jamestown • Freshman
3rd
Logan Jaquay
Eisenhower • Sophomore
4th
Bryent Johnson
Smethport Area • Sophomore

113 Placewinners

1st
Beau Bayless
Reynolds • Junior
2nd
Blake Passarelli
Curwensville • Junior
3rd
Dylan Pesock
Oswayo Valley • Senior
4th
Mason Songer
Redbank Valley • Junior

120 Placewinners

1st
Isaac Crowell
Fort LeBoeuf • Senior
2nd
Anthony Glasl
Brockway • Sophomore
3rd
Andrew Ischo
Reynolds • Junior
4th
Aaron Gelvin
Greenville • Senior

126 Placewinners

1st
Tye Varndell
Cambridge Springs • Junior
2nd
Kenneth Kiser
Saegertown • Sophomore
3rd
Nick Oosterkamp
Harbor Creek • Senior
4th
Kaeden Berger
Reynolds • Freshman

132 Placewinners

1st
Mark Samual Sallot
Harbor Creek • Senior
2nd
Rocco Bartolo
Reynolds • Junior
3rd
Tyler Thompson
Bradford • Senior
4th
Caiden Mooney
Northwestern • Junior

138 Placewinners

1st
Cole Matthews
Reynolds • Senior
2nd
Lukas McClain
Ridgway • Senior
3rd
Brock Salvatore
Sharpsville • Senior
4th
Dontae Constable
Brookville • Senior

145 Placewinners

1st
Cody Hetrick
Brookville • Sophomore
2nd
Hunter Michaels
Reynolds • Senior
3rd
Lukas McClain
Ridgway • Senior
4th
Michael Doerflinger
Slippery Rock • Senior

152 Placewinners

1st
Alec English
Kane Area • Junior
2nd
Peyton Hearn
Conneaut • Junior
3rd
Trenton Pace
Fort LeBoeuf • Senior
4th
Spencer Head
Eisenhower • Senior

160 Placewinners

1st
Jacob Kallenborn
Port Allegany • Senior
2nd
Joe Galvin
Iroquois • Senior
3rd
Julian Smith
Coudersport • Senior
4th
Jason Bratt
Harbor Creek • Junior

170 Placewinners

1st
Gavin Henry
Union City • Junior
2nd
Will Chess
Mercer • Senior
3rd
Shane Watkins
Harbor Creek • Senior
4th
Tyler Burlew
Corry • Senior

182 Placewinners

1st
Cody Mulligan
Saegertown • Senior
2nd
Julian Gorring
Fort LeBoeuf • Junior
3rd
Garrett McClintick
Brockway • Junior
4th
Elijah Ayers
Coudersport • Junior

195 Placewinners

1st
Brenden Calvin
Greenville • Senior
2nd
Clay Verbanac
Cambridge Springs • Senior
3rd
Lucas Folmar
Harbor Creek • Senior
4th
Jarod Miller
Reynolds • Senior

220 Placewinners

1st
Jacob McMaster
Greenville • Junior
2nd
Khalil Messai
Jamestown • Senior
3rd
Tyler Zebrovious
Lakeview • Senior
4th
Tommy Wurster
Clarion • Senior

285 Placewinners

1st
Steven McClure
Curwensville • Senior
2nd
Colby Whitehill
Brookville • Sophomore
3rd
Collin Askins
Harbor Creek • Senior
4th
Max Wills
Lakeview • Junior
Advertisement
Advertisement