106 Placewinners

1st
Matt Mayer
Bethlehem Catholic • Freshman
2nd
David Evans
Tunkhannock • Sophomore
3rd
Tal-Reese Flemming
Liberty • Junior
4th
Peyton Brown
Emmaus • Junior
6th
Joey Porco
Delaware Valley • Senior
6th
Robert Lawlor
Father Judge • Junior

113 Placewinners

1st
Matthew Maloney
Liberty • Junior
2nd
Nick Onea
Pottsville • Junior
3rd
Andrew Smith
Nazareth • Sophomore
4th
Evan Gleason
Easton • Freshman
5th
Sam Hanley
Northampton • Junior
6th
TJ England
Archbishop Wood • Sophomore

120 Placewinners

1st
Sean Pierson
Nazareth • Junior
2nd
Cameron Enriquez
Stroudsburg • Junior
3rd
Brandon Kassis
Parkland • Junior
4th
Logan Ninos
Northampton • Senior
5th
Duncan Waite
Saint Joseph's Prep • Senior
6th
Eammon Logue
Father Judge • Sophomore

126 Placewinners

1st
Kenny Herrmann
Bethlehem Catholic • Sophomore
2nd
Nick Dolak
Parkland • Senior
3rd
Jagger Condomitti
Northampton • Freshman
4th
David Krokowski
Wyoming Valley West • Junior
5th
Travis Brown
Liberty • Junior
6th
Josh Mason
Blue Mountain • Senior

132 Placewinners

1st
Patrick Gould
East Stroudsburg South • Junior
2nd
Devon Britton
Northampton • Junior
3rd
Jonathan Miers
Easton • Sophomore
4th
Ryan O`Grady
Nazareth • Senior
5th
Tommy Traver
Tunkhannock • Junior
6th
Anthony Mangione
Stroudsburg • Senior

138 Placewinners

1st
Ryan Anderson
Bethlehem Catholic • Junior
2nd
Nathan Stefanik
Nazareth • Sophomore
3rd
Zach Ortman
Parkland • Senior
4th
Mike McKinney
Delaware Valley • Senior
5th
Steven Storm
Pocono Mountain East • Sophomore
6th
Josh Brown
James M Coughlin • Senior

145 Placewinners

1st
Sammy Sasso
Nazareth • Senior
2nd
Cole Handlovic
Bethlehem Catholic • Sophomore
3rd
Jeremiah Oakes
Scranton • Junior
4th
Michael Kistler
Northampton • Junior
5th
Ben Huber
Freedom • Senior
6th
Joseph Barbella
Liberty • Senior

152 Placewinners

1st
Luca Frinzi
Bethlehem Catholic • Junior
2nd
Lenny Pinto
Stroudsburg • Freshman
3rd
William Evanitsky
Scranton • Senior
4th
Edward Hay
Bangor • Senior
5th
Connor Herceg
Nazareth • Sophomore
6th
Joseph Guida
Parkland • Junior

160 Placewinners

1st
Michael Lewis
Bethlehem Catholic • Senior
2nd
Caden Wright
Emmaus • Sophomore
3rd
Jacob Burgette
Scranton • Senior
4th
Angel Garcia
Mariana Bracetti • Sophomore
5th
Tyler Delorenzo
East Stroudsburg South • Senior
6th
Eli Santiago
Liberty • Senior

170 Placewinners

1st
Cade Wilson
Nazareth • Senior
2nd
Dominic Falcone
Easton • Freshman
3rd
Cole Painter
Pottsville • Senior
4th
Steven Newell
Dallas • Junior
5th
Joe Kurtz
Bethlehem Catholic • Junior
6th
Joshua Talijan
Liberty • Junior

182 Placewinners

1st
Damen Moyer
Liberty • Junior
2nd
Jeremy Seymour
West Scranton • Junior
3rd
Andrew Kidd
Delaware Valley • Senior
4th
Adam Lizak
Parkland • Senior
5th
Haakon Mathewson
Bangor • Senior
6th
Malcolm Hunt
Roman Catholic • Senior

195 Placewinners

1st
Nate Stine
Blue Mountain • Senior
2nd
Robert Spezza
Bethlehem Catholic • Senior
3rd
Shane Noonan
Hazleton • Junior
4th
Tyler Neglia
Wallenpaupack • Junior
5th
Joseph Schrader
Bangor • Junior
6th
Timothy Nevadomsky
Pottsville • Junior

220 Placewinners

1st
Greg Bensley
Pocono Mountain West • Senior
2nd
Nicholas Nittoli
Bangor • Junior
3rd
Shane O`Rourke
Crestwood • Senior
4th
John McCarthy
Delaware Valley • Senior
5th
Sam Rice
Tunkhannock • Senior
6th
Jameel Coles
Northeast • Sophomore

285 Placewinners

1st
Garret Zobel
La Salle College • Senior
2nd
Jonathan Pineda
Easton • Senior
3rd
Michael Leyland
Roman Catholic • Senior
4th
Thomas McKeough
Bangor • Senior
5th
Sebastian Khamis
Stroudsburg • Freshman
6th
Jase Crouse
Bethlehem Catholic • Junior
Advertisement
Advertisement