106 Placewinners

1st
Sheldon Seymour
Troy • Junior
2nd
Gavin Bradley
Athens • Freshman
3rd
Kaiden Wagner
Lewisburg • Freshman
4th
Andrew Johnson
Danville • Sophomore
5th
Owen Woods
Tunkhannock • Freshman
6th
Blake Wirt
Line Mountain • Junior

113 Placewinners

1st
Gable Strickland
Benton • Sophomore
2nd
Gabriel Gramly
Mifflinburg • Sophomore
3rd
Kole Biscoe
Southern Columbia • Freshman
4th
Mason Leshock
Line Mountain • Freshman
5th
Michael Bluhm
Lackawanna Trail • Freshman
6th
Liam Goodrich
Jersey Shore • Freshman

120 Placewinners

1st
David Evans
Tunkhannock • Junior
2nd
Kyler Crawford
Milton • Sophomore
3rd
Noah Hunt
Warrior Run • Junior
4th
Joe Rowley
Hanover Area • Junior
5th
Brock Lutz
Montoursville • Sophomore
6th
Jacob Bruyn
Wyalusing Valley • Freshman

126 Placewinners

1st
Bryce Vollman
Muncy • Sophomore
2nd
Ian Yoder
Southern Columbia • Sophomore
3rd
Benjamin Heinrich
Hughesville • Senior
4th
Matthew Carpenter
Williamson • Senior
5th
Tanner Walter
Milton • Junior
6th
Nathan McArthur
Blue Ridge • Senior

132 Placewinners

1st
Nathan Higley
Sullivan County • Sophomore
2nd
Patrick Edmonson
Southern Columbia • Sophomore
3rd
Joseph Hester
Montrose • Senior
4th
Robert Long
Lake Lehman • Senior
5th
Ian Coller
Line Mountain • Sophomore
6th
Devon Deem
Montgomery • Freshman

138 Placewinners

1st
Avery Bassett
Midd-West • Sophomore
2nd
Clayton Reed
Mifflinburg • Junior
3rd
Luke Gorg
Hughesville • Junior
4th
Mario Barberio
Muncy • Junior
5th
Josh Bonomo
Lake Lehman • Sophomore
6th
Michael Minor
Southern Columbia • Senior

145 Placewinners

1st
Gavin Garcia
Southern Columbia • Freshman
2nd
Kameron Kline
Midd-West • Senior
3rd
Gavin D'Amato
Tunkhannock • Junior
4th
Hunter Burke
Lake Lehman • Sophomore
5th
Eric Gessner
Mifflinburg • Senior
6th
Nate Snyder
Central Columbia • Senior

152 Placewinners

1st
Daniel Erickson
Hanover Area • Senior
2nd
Nolan Lear
Benton • Freshman
3rd
Cael Crebs
Montoursville • Sophomore
4th
Isaac Cory
Troy • Freshman
5th
Shane Miller
Southern Columbia • Senior
6th
Adam Roe
Blue Ridge • Senior

160 Placewinners

1st
Cooper Mosier
Towanda • Senior
2nd
Cade Linn
Southern Columbia • Junior
3rd
Ty Nixon
Muncy • Freshman
4th
Jacob Busch
Central Columbia • Senior
5th
Joe Rodriguez
Midd-West • Junior
6th
Savon Collins
Elmer L. Meyers • Senior

170 Placewinners

1st
David Galasso
Athens • Senior
2nd
Jacob Feese
Line Mountain • Sophomore
3rd
Jansen Houdeshell
Mifflinburg • Senior
4th
Ethan Gush
Muncy • Sophomore
5th
Dylan Bennett
Montoursville • Sophomore
6th
Nick Zaboski
Lake Lehman • Sophomore

182 Placewinners

1st
Hunter O'Connor
Jersey Shore • Senior
2nd
Tyler Waltman
Southern Columbia • Sophomore
3rd
Cameron Andrews
North Penn-Liberty • Senior
4th
Michael Kustanbauter
Muncy • Senior
5th
Shane Weidner
Mount Carmel • Junior
6th
Jeffrey Meader
Tunkhannock • Freshman

195 Placewinners

1st
Gaige Garcia
Southern Columbia • Junior
2nd
Gable Crebs
Montoursville • Senior
3rd
Jack Schecterly
Central Columbia • Senior
4th
Clay Green
Towanda • Senior
5th
Bryan Ryan
Montrose • Senior
6th
Trey Lauver
Midd-West • Sophomore

220 Placewinners

1st
Cameron Wood
Montoursville • Junior
2nd
Dakotah Snyder
Lewisburg • Senior
3rd
Preston Zachman
Southern Columbia • Junior
4th
TJ Meehan
Lake Lehman • Senior
5th
Jackson Chilson
Wyalusing Valley • Junior
6th
Zach Poust
Benton • Sophomore

285 Placewinners

1st
Lear Quinton
Southern Columbia • Junior
2nd
Dawson Brown
Northeast Bradford • Junior
3rd
Randy Wildrick
Wyalusing Valley • Senior
4th
Owen Zechman
Midd-West • Senior
5th
Nevin Rauch
Milton • Junior
6th
Jack McAllister
Western Wayne • Junior
Advertisement
Advertisement