106 Placewinners

1st
Sheldon Seymour
Troy • Sophomore
2nd
Gable Strickland
Benton • Freshman
3rd
Gabriel Gramly
Mifflinburg • Freshman
4th
Blake Wirt
Line Mountain • Sophomore
5th
Jason Carver
Elmer L. Meyers • Sophomore
6th
Tristyn Bodie
Honesdale • Freshman

113 Placewinners

1st
Wyatt Lutz
Montoursville • Senior
2nd
Noah Hunt
Warrior Run • Sophomore
3rd
Patrick Edmonson
Southern Columbia • Freshman
4th
Darren Schum
Wyalusing Valley • Senior
5th
Mario Barberio
Muncy • Sophomore
6th
Nicholas Yule
Berwick • Sophomore

120 Placewinners

1st
Jaret Lane
Southern Columbia • Senior
2nd
Coleman Good
Muncy • Junior
3rd
Luke Gorg
Hughesville • Sophomore
4th
Justin Gessner
Lewisburg • Junior
5th
Nathan McArthur
Blue Ridge • Junior
6th
Logan Newton
Wyalusing Valley • Sophomore

126 Placewinners

1st
Austin Burkhart
Athens • Senior
2nd
Brandon Judge
Valley View • Senior
3rd
Jeremy Hanford
Warrior Run • Senior
4th
Avery Bassett
Midd-West • Freshman
5th
Bryce Vollman
Muncy • Freshman
6th
Robert Long
Lake Lehman • Junior

132 Placewinners

1st
Cole Rhone
Benton • Senior
2nd
Joe Klock
Muncy • Senior
3rd
Nathan Higley
Sullivan County • Freshman
4th
Chris Horton
Athens • Senior
5th
Devin Pietkiewicz
Shamokin • Senior
6th
Matthew Davis
Honesdale • Senior

138 Placewinners

1st
Matt Milbrand
Bloomsburg • Senior
2nd
Noah Stamm
Milton • Senior
3rd
Luke O'Connor
Wyalusing Valley • Senior
4th
Trevor Bingaman
Mifflinburg • Senior
5th
Hunter Burke
Lake Lehman • Freshman
6th
Mikyle Fabrizio
Montrose • Senior

145 Placewinners

1st
Dylan Bennett
Montoursville • Freshman
2nd
Daniel Erickson
Hanover Area • Junior
3rd
Colton Babcock
Benton • Senior
4th
Coleman Good
Muncy • Junior
5th
Noah Ettinger
Midd-West • Senior
6th
Adam Roe
Blue Ridge • Junior

152 Placewinners

1st
Cade Linn
Southern Columbia • Sophomore
2nd
Noah Gush
Muncy • Senior
3rd
Timothy Ward
Canton • Sophomore
4th
Braden Mcintosh
Western Wayne • Senior
5th
Cooper Mosier
Towanda • Junior
6th
Wyatt Bassett
Midd-West • Junior

160 Placewinners

1st
Tyler Stoltzfus
Mifflinburg • Sophomore
2nd
Creighton Edsell
Wyalusing Valley • Senior
3rd
Nate Bradley
Athens • Senior
4th
Jake Carpenter
Shamokin • Senior
5th
Gable Crebs
Montoursville • Junior
6th
Kasen Taylor
Western Wayne

170 Placewinners

1st
Owen Hivner
Lackawanna Trail • Senior
2nd
Anthony Scicchitano
Southern Columbia • Senior
3rd
Ed Mapes
Wyalusing Valley • Senior
4th
David Galasso
Athens • Junior
5th
Michael Kustanbauter
Muncy • Junior
6th
Kyle Tomb
Jersey Shore • Junior

182 Placewinners

1st
Gaige Garcia
Southern Columbia • Sophomore
2nd
Hunter O'Connor
Jersey Shore • Junior
3rd
Andrew Shedleski
Lewisburg • Senior
4th
Christian Wachter
Warrior Run • Senior
5th
Justin Joseph
Wyoming • Senior
6th
Jacob Mattive
Bloomsburg • Junior

195 Placewinners

1st
Gavin Hoffman
Montoursville • Senior
2nd
Lear Quinton
Southern Columbia • Sophomore
3rd
Ivan Balavage
Scranton Prep • Senior
4th
Manus McCracken
Mount Carmel • Senior
5th
Ethan Long
Line Mountain • Senior
6th
David Tomb
Jersey Shore • Junior

220 Placewinners

1st
Hunter Poust
Muncy • Senior
2nd
Cole Fuller
Western Wayne • Senior
3rd
Cameron Wood
Montoursville • Sophomore
4th
Michael Wilcox
Wyalusing Valley • Senior
5th
Sean Sprauge
Southern Columbia • Junior
6th
Dakotah Snyder
Lewisburg • Junior

285 Placewinners

1st
John Fulmer
Southern Columbia • Senior
2nd
Justin Kriner
North Penn-Liberty • Senior
3rd
Jaron Renn
Line Mountain • Senior
4th
Kaleb Konigus
Lake Lehman • Senior
5th
Kile Kauwell
Central Columbia • Senior
6th
John Shnipes
Valley View • Sophomore
Advertisement
Advertisement