106 Placewinners

1st
Carter Dibert
Franklin Regional • Sophomore
2nd
Dylan Chappell
Seneca Valley • Sophomore
3rd
Kyle Hauserman
Council Rock North • Sophomore
4th
Aiden Lewis
Cedar Cliff • Sophomore
5th
Mason Prinkey
Connellsville • Sophomore
6th
Kyle Waterman
Council Rock South • Junior
7th
Braxton Appello
Easton • Freshman
8th
Julien Maldonado
Boyertown • Sophomore

113 Placewinners

1st
Alejandro Herrera-Rondon
Seneca Valley • Sophomore
2nd
Finn Solomon
Franklin Regional • Freshman
3rd
Karl Shindledecker
Chambersburg • Freshman
4th
Matt Mayer
Bethlehem Catholic • Sophomore
5th
Kyle Burkholder
Hempfield Area • Senior
6th
Ben Monn
Cumberland Valley • Junior
7th
Andrew Smith
Nazareth • Junior
8th
Maximino Mendez
Council Rock South • Senior

120 Placewinners

1st
Sean Pierson
Nazareth • Senior
2nd
Kurtis Phipps
Norwin • Junior
3rd
Shane Hanson-Ashworth
Council Rock South • Senior
4th
Luke Lucerne
Council Rock North • Junior
5th
Will Betancourt
Manheim Central • Junior
6th
Cameron Enriquez
Stroudsburg • Senior
7th
Cole Homet
Waynesburg Central • Freshman
8th
Killian Delaney
West Chester Henderson • Junior

126 Placewinners

1st
Darren Miller
Kiski Area • Senior
2nd
Colton Camacho
Franklin Regional • Senior
3rd
Patrick Gould
East Stroudsburg South • Senior
4th
Ken Hayman
Canon McMillan • Senior
5th
JJ Wilson
Cedar Cliff • Senior
6th
Trenton Donahue
DuBois • Junior
7th
Braden Ricchini
Council Rock South • Senior
8th
Michael Torres
Liberty • Senior

132 Placewinners

1st
Julian Chlebove
Northampton • Senior
2nd
Kenny Herrmann
Bethlehem Catholic • Junior
3rd
Sam Hillegas
North Hills • Junior
4th
Gabe Willochell
Latrobe • Junior
5th
Tyler Dilley
Saint Mary's • Senior
6th
Drew Clearie
Nazareth • Sophomore
7th
Cade Balestrini
Shikellamy • Junior
8th
Bryce Brennan
Red Land • Junior

138 Placewinners

1st
Ed Scott
DuBois • Junior
2nd
Dashawn Farber
Nazareth • Junior
3rd
Tyler Williams
Souderton • Senior
4th
Ty Linsenbigler
Hempfield Area • Sophomore
5th
Antonio Petrucelli
Owen J Roberts • Junior
6th
Devon Britton
Northampton • Senior
7th
Nick Coy
Penn-Trafford • Senior
8th
TT Elhajj
Lower Dauphin • Junior

145 Placewinners

1st
Ryan Anderson
Bethlehem Catholic • Senior
2nd
Cameron Robinson
Council Rock North • Junior
3rd
AJ Tamburrino
William Tennent • Junior
4th
Jagger Condomitti
Northampton • Sophomore
5th
Paniro Johnson
Cathedral Prep • Sophomore
6th
Tate Nichter
Chambersburg • Sophomore
7th
Brandon Connor
Wilson • Senior
8th
Nathan Stefanik
Nazareth • Junior

152 Placewinners

1st
Dan Mancini
Owen J Roberts • Senior
2nd
Cam Connor
Kiski Area • Senior
3rd
Tanner Updegraff
Hershey • Junior
4th
Cole Handlovic
Bethlehem Catholic • Junior
5th
Colton Zimmerman
Carlisle • Sophomore
6th
Ethan Richner
Bellefonte • Sophomore
7th
Michael Kistler
Northampton • Senior
8th
Coltin Jezioro
Peters Township • Senior

160 Placewinners

1st
Trey Kibe
Mifflin County • Sophomore
2nd
Clayton Ulrey
Lower Dauphin • Junior
3rd
Jack Blumer
Kiski Area • Junior
4th
Luca Frinzi
Bethlehem Catholic • Senior
5th
Jake Richardson
Mars • Junior
6th
John Crawford
Strath Haven • Senior
7th
Dylan Reinert
Gettysburg • Junior
8th
Connor Herceg
Nazareth • Junior

170 Placewinners

1st
Gerrit Nijenhuis
Canon McMillan • Junior
2nd
Edmond Ruth
Susquehanna Township • Senior
3rd
Lenny Pinto
Stroudsburg • Sophomore
4th
Luke Nichter
Chambersburg • Junior
5th
Maximus Hale
Downingtown West • Junior
6th
Angel Garcia
Mariana Bracetti • Junior
7th
Dillon Keane
Bradford • Senior
8th
Nick Delp
Kiski Area • Junior

182 Placewinners

1st
Carter Starocci
Cathedral Prep • Senior
2nd
Luke Stout
Mount Lebanon • Junior
3rd
Scott Joll
Belle Vernon • Senior
4th
Joey Milano
Spring-Ford • Sophomore
5th
Brandon Matthews
Peters Township • Senior
6th
Tyler Mousaw
Unionville • Junior
7th
Jeremy Seymour
West Scranton • Senior
8th
Dominic Falcone
Easton • Sophomore

195 Placewinners

1st
Kyle Swartz
Northern York • Junior
2nd
Donovon Ball
Cedar Cliff • Senior
3rd
Max Shaw
Thomas Jefferson • Senior
4th
Cole Urbas
State College • Senior
5th
Jameel Coles
Northeast • Junior
6th
Damen Moyer
Liberty • Senior
7th
Luke Montgomery
Bethel Park • Junior
8th
Ethan Seeley
Great Valley • Senior

220 Placewinners

1st
Nate Schon
Selinsgrove • Sophomore
2nd
Andrew Balukas
Easton • Senior
3rd
Hunter Catka
Sun Valley • Junior
4th
Dorian Crosby
Cathedral Prep • Junior
5th
Shane Noonan
Hazleton • Senior
6th
Nicholas Nittoli
Bangor • Senior
7th
Jamal Brandon
Dallastown • Senior
8th
Ogden Atwood
Armstrong • Senior

285 Placewinners

1st
Kawaun DeBoe
Cathedral Prep • Senior
2nd
Jake Slinger
Upper Saint Clair • Senior
3rd
Michael Wolfgram
Central York • Senior
4th
Isaiah Vance
Hempfield Area • Sophomore
5th
Raymond Christas
Dallastown • Senior
6th
Nathaniel Hoaglund
Mount Lebanon • Senior
7th
Kyler Wuestner
Lower Dauphin • Senior
8th
Coltin Deery
Garnet Valley • Sophomore
Advertisement
Advertisement