106 Placewinners

1st
Alejandro Herrera-Rondon
Seneca Valley • Freshman
2nd
Kurtis Phipps
Norwin • Sophomore
3rd
Tal-Reese Flemming
Liberty • Junior
4th
Matt Mayer
Bethlehem Catholic • Freshman
5th
Kyle Waterman
Council Rock South • Sophomore
6th
Ben Monn
Cumberland Valley • Sophomore
7th
Matt Sarbo
Altoona • Freshman
8th
Matt Vulakh
Pope John Paul II • Freshman

113 Placewinners

1st
Ryan Sullivan
Shaler • Junior
2nd
Killian Delaney
West Chester Henderson • Sophomore
3rd
Kyle Burkholder
Hempfield Area • Junior
4th
Cole Wilson
Northeastern • Sophomore
5th
Matthew Maloney
Liberty • Junior
6th
Andrew Smith
Nazareth • Sophomore
7th
Will Betancourt
Manheim Central • Sophomore
8th
Christian Fisher
Mifflin County • Junior

120 Placewinners

1st
Logan Macri
Canon McMillan • Senior
2nd
Doug Zapf
Downingtown West • Senior
3rd
Sean Pierson
Nazareth • Junior
4th
JJ Wilson
Cedar Cliff • Junior
5th
Wyatt Henson
Waynesburg Central • Freshman
6th
Cameron Enriquez
Stroudsburg • Junior
7th
Louis Newell
Seneca Valley • Senior
8th
Paniro Johnson
Cathedral Prep • Freshman

126 Placewinners

1st
Sam Hillegas
North Hills • Sophomore
2nd
Chris Wright
Central Dauphin • Senior
3rd
Dalton Rohrbaugh
Spring Grove • Senior
4th
Kenny Herrmann
Bethlehem Catholic • Sophomore
5th
Jacob Ealy
Hopewell • Junior
6th
Gabe Willochell
Latrobe • Sophomore
7th
Colby Morris
Waynesburg Central • Junior
8th
Gunnar Fuss
Harry S Truman • Junior

132 Placewinners

1st
Jeffery Boyd
McDowell • Junior
2nd
Colton Camacho
Franklin Regional • Junior
3rd
Devon Britton
Northampton • Junior
4th
Andrew Wert
Central Dauphin • Senior
5th
Nick Coy
Penn-Trafford • Junior
6th
Tyler Williams
Souderton • Junior
7th
Ben Radner
Council Rock South • Senior
8th
Jonathan Miers
Easton • Sophomore

138 Placewinners

1st
Ryan Anderson
Bethlehem Catholic • Junior
2nd
Seth Koleno
Bald Eagle Area • Senior
3rd
Noah Levett
Kiski Area • Senior
4th
Paul Feite
Northern York • Senior
5th
Cameron Robinson
Council Rock North • Sophomore
6th
Nathan Stefanik
Nazareth • Sophomore
7th
Zach Ortman
Parkland • Senior
8th
Leno Ciotti
McDowell • Senior

145 Placewinners

1st
Sammy Sasso
Nazareth • Senior
2nd
Kolby Ho
DuBois • Senior
3rd
Ryan Vulakh
Pope John Paul II • Junior
4th
Micah Hoffman
Northern York • Senior
5th
Jobe Chishko
Penn-Trafford • Senior
6th
Cole Handlovic
Bethlehem Catholic • Sophomore
7th
Cam Connor
Kiski Area • Junior
8th
Alexander Hornfeck
Mars • Senior

152 Placewinners

1st
William Evanitsky
Scranton • Senior
2nd
Gage McClenahan
Bald Eagle Area • Sophomore
3rd
Luke Kemerer
Hempfield Area • Senior
4th
Dan Mancini
Owen J Roberts • Junior
5th
Clayton Ulrey
Lower Dauphin • Sophomore
6th
Ty McGeary
West Allegheny • Junior
7th
Luca Frinzi
Bethlehem Catholic • Junior
8th
Cole Spencer
Pine Richland • Freshman

160 Placewinners

1st
Carter Starocci
Cathedral Prep • Junior
2nd
Zachary Hartman
Belle Vernon • Senior
3rd
Gerrit Nijenhuis
Canon McMillan • Sophomore
4th
Luke Stout
Mount Lebanon • Sophomore
5th
Jacob Burgette
Scranton • Senior
6th
AJ Wilson
Solanco • Senior
7th
Patrick O'Niell
North Penn • Junior
8th
Ethan Baney
South Western • Sophomore

170 Placewinners

1st
Trent Hidlay
Mifflin County • Senior
2nd
Luke Nichter
Chambersburg • Sophomore
3rd
Cade Wilson
Nazareth • Senior
4th
Jesse Quatse
Greensburg Salem • Senior
5th
Scott Joll
Belle Vernon • Junior
6th
Maximus Hale
Downingtown West • Sophomore
7th
Ben Root
Solanco • Senior
8th
Tyler Mousaw
Unionville • Sophomore

182 Placewinners

1st
Josh Stillings
Pennridge • Senior
2nd
Tim Wallace
Albert Gallatin • Senior
3rd
Max Shaw
Thomas Jefferson • Junior
4th
Christian Sequete
Butler • Senior
5th
Donovon Ball
Cedar Cliff • Junior
6th
Josh Krieger
Shikellamy • Senior
7th
Brendan Shaffer
Lower Dauphin • Senior
8th
Mason McCready
Hollidaysburg • Junior

195 Placewinners

1st
Luke McGonigal
Clearfield • Senior
2nd
Cole Urbas
State College • Junior
3rd
Jake Koser
Northern York • Senior
4th
Elijah Jones
Boyertown • Senior
5th
Dorian Crosby
Cathedral Prep • Sophomore
6th
Nathan Ansell
Connellsville • Senior
7th
Yusif Acaolinou
William Tennent • Senior
8th
Mitchell Talbott
Central Dauphin • Senior

220 Placewinners

1st
Hunter Catka
Sun Valley • Sophomore
2nd
Parker McClellan
Altoona • Senior
3rd
Greg Bensley
Pocono Mountain West • Senior
4th
Cole Forrester
Shippensburg • Senior
5th
Ian Edenfield
Laurel Highlands • Senior
6th
Dennis Karas
Exeter Township • Senior
7th
Jake Slinger
Upper Saint Clair • Junior
8th
Nate Schon
Selinsgrove • Freshman

285 Placewinners

1st
Isaac Reid
Kiski Area • Senior
2nd
Kawaun DeBoe
Cathedral Prep • Junior
3rd
Gerald Brown
West Mifflin • Senior
4th
Michael Wolfgram
Central York • Junior
5th
Garret Zobel
La Salle College • Senior
6th
Ryan Stewart
Warwick • Senior
7th
Michael Leyland
Roman Catholic • Senior
8th
Ryan Cody
North Penn • Senior
Advertisement
Advertisement