106 Placewinners

1st
Sheldon Seymour
Troy • Junior
2nd
Levi Haines
Biglerville • Freshman
3rd
Gary Steen
Reynolds • Sophomore
4th
Joseph Fischer
South Park • Sophomore
5th
Kai Burkett
Chestnut Ridge • Sophomore
6th
Gavin Bradley
Athens • Freshman
7th
Noah Frack
Brandywine Heights • Sophomore
8th
Matt Vulakh
Pope John Paul II • Sophomore

113 Placewinners

1st
Jackson Arrington
Forest Hills • Freshman
2nd
Kole Biscoe
Southern Columbia • Freshman
3rd
Ryan Michaels
Elizabeth Forward • Junior
4th
Nathan Holderbaum
Chestnut Ridge • Junior
5th
Gable Strickland
Benton • Sophomore
6th
Adam Jacob
East Pennsboro • Junior
7th
Connor Pierce
Harbor Creek • Freshman
8th
David Kreidler
Allentown Central Catholic • Sophomore

120 Placewinners

1st
Ryan Crookham
Notre Dame of Green Pond • Freshman
2nd
Beau Bayless
Reynolds • Senior
3rd
Nate Smith
Bishop McDevitt • Junior
4th
Hunter Thompson
Titusville • Senior
5th
Ian Oswalt
Burrell • Sophomore
6th
Caydin Wickard
Boiling Springs • Junior
7th
Baylor Shunk
Penns Valley • Senior
8th
Blake Showers
Biglerville • Junior

126 Placewinners

1st
Brock McMillen
Glendale • Sophomore
2nd
Chase Shields
Bishop McDevitt • Senior
3rd
Bronson Garber
Upper Dauphin • Senior
4th
Tyler Cymmerman
Derry Area • Sophomore
5th
Anthony Glasl
Brockway • Junior
6th
Brandan Chletsos
Notre Dame of Green Pond • Freshman
7th
Tyler Denochick
West Branch • Senior
8th
Dalton Gimbor
Hamburg • Sophomore

132 Placewinners

1st
Josh Jones
Saucon Valley • Senior
2nd
Tye Varndell
Cambridge Springs • Senior
3rd
Kaden Cassidy
Bedford • Junior
4th
Zack Witmer
St. Joseph's Catholic • Sophomore
5th
Garret Cornell
Everett • Senior
6th
John Wheeler
Northwestern • Senior
7th
Kaeden Berger
Reynolds • Sophomore
8th
Joseph Hester
Montrose • Senior

138 Placewinners

1st
Jacob Ealy
Hopewell • Senior
2nd
Kenneth Kiser
Saegertown • Junior
3rd
Erik Gibson
Forest Hills • Freshman
4th
Marckis Branford
Wilson Area • Senior
5th
Anthony Corrado
Burrell • Sophomore
6th
Tyler Martin
Bishop McDevitt • Junior
7th
Malachi DuVall
Penns Valley • Sophomore
8th
Thomas Spirk
Saucon Valley • Junior

145 Placewinners

1st
Andrew Cerniglia
Notre Dame of Green Pond • Junior
2nd
Gabe Miller
Pequea Valley • Senior
3rd
Caleb Dowling
St. Joseph's Catholic • Junior
4th
Gavin Garcia
Southern Columbia • Freshman
5th
John Rocco Kazalas
Quaker Valley • Senior
6th
Tristan Pugh
Berlin • Junior
7th
Nathan Haubert
Palisades • Senior
8th
Nick Rosengrant
Saucon Valley • Senior

152 Placewinners

1st
Ryan Vulakh
Pope John Paul II • Senior
2nd
Trent Schultheis
Freedom Area • Sophomore
3rd
Keegan Rothrock
St. Joseph's Catholic • Junior
4th
Mason Karpinski
Greenville • Senior
5th
Sully Allen
Sharon • Junior
6th
Trenton Harder
Bermudian Springs • Junior
7th
Daniel Erickson
Hanover Area • Senior
8th
Hudson Holbay
Westmont Hilltop • Sophomore

160 Placewinners

1st
Thayne Lawrence
Frazier • Junior
2nd
Alec English
Kane Area • Senior
3rd
Matthew Arciuolo
Saucon Valley • Junior
4th
Tyler Stoltzfus
St. Joseph's Catholic • Junior
5th
Cooper Mosier
Towanda • Senior
6th
Cole Sossong
Portage • Senior
7th
Cade Linn
Southern Columbia • Junior
8th
Austin Mele
Burrell • Senior

170 Placewinners

1st
Jared McGill
Chestnut Ridge • Senior
2nd
Christian Clutter
McGuffey • Senior
3rd
Derek Brown
Penn Cambria • Senior
4th
David Galasso
Athens • Senior
5th
Noah Hutcherson
Valley • Senior
6th
Tyler Fisher
Kutztown • Senior
7th
Isaiah Dejesus
Notre Dame of Green Pond • Senior
8th
Carl Harris
Littlestown • Senior

182 Placewinners

1st
Dayton Pitzer
Mount Pleasant • Freshman
2nd
Bryson Miller
Freedom Area • Senior
3rd
Gavin Henry
Union City • Senior
4th
Austin Walley
Ellwood City • Junior
5th
Derek Yingling
West Branch • Senior
6th
Garrett McClintick
Brockway • Senior
7th
Kaleb Kamerer
Slippery Rock • Senior
8th
Hunter O'Connor
Jersey Shore • Senior

195 Placewinners

1st
Gaige Garcia
Southern Columbia • Junior
2nd
Kolby Franklin
St. Joseph's Catholic • Freshman
3rd
Colin Fegley
Mahanoy Area • Senior
4th
Hunter Tremain
North Star • Senior
5th
Jonathan Vargo
Bentworth • Senior
6th
Geoff Magin
Quaker Valley • Senior
7th
Gable Crebs
Montoursville • Senior
8th
Lawrence Richardson
Bishop McDevitt • Senior

220 Placewinners

1st
Jacob McMaster
Greenville • Senior
2nd
Dominic DeLuca
Derry Area • Senior
3rd
Preston Zachman
Southern Columbia • Junior
4th
Cameron Wood
Montoursville • Junior
5th
Kolby Flank
Wilson Area • Junior
6th
Cory Johnston
Glendale • Junior
7th
Connor Forrest
Hopewell • Senior
8th
Tyrone Fowler
Bishop McDevitt • Junior

285 Placewinners

1st
Colby Whitehill
Brookville • Junior
2nd
Jake Ryan
Mount Union • Junior
3rd
Jalen Stephens
Meyersdale • Sophomore
4th
Lear Quinton
Southern Columbia • Junior
5th
Matt Long
Union City • Senior
6th
Derrick Skeehan
Reynolds • Senior
7th
Kole Winfield
Southern Huntingdon • Senior
8th
Emmanuel Lawal
Church Farm • Junior
Advertisement
Advertisement