106 Placewinners

1st
Gary Steen
Reynolds • Freshman
2nd
Patrick Demark
Trinity • Sophomore
3rd
Conner Redinger
Quaker Valley • Freshman
4th
Sheldon Seymour
Troy • Sophomore
5th
Gable Strickland
Benton • Freshman
6th
Amonn Ohl
St. Joseph's Catholic • Freshman
7th
Blake Showers
Biglerville • Sophomore
8th
Logan Jaquay
Eisenhower • Sophomore

113 Placewinners

1st
Josh Boozel
Mount Union • Senior
2nd
Brock McMillen
Glendale • Freshman
3rd
Beau Bayless
Reynolds • Junior
4th
Ian Oswalt
Burrell • Freshman
5th
Wyatt Lutz
Montoursville • Senior
6th
Patrick Edmonson
Southern Columbia • Freshman
7th
Nate Smith
Bishop McDevitt • Sophomore
8th
Blake Passarelli
Curwensville • Junior

120 Placewinners

1st
Jaret Lane
Southern Columbia • Senior
2nd
Chase Shields
Bishop McDevitt • Junior
3rd
Richie Markulics
Notre Dame of Green Pond • Junior
4th
Isaac Crowell
Fort LeBoeuf • Senior
5th
Zack Witmer
St. Joseph's Catholic • Freshman
6th
Andrew Ischo
Reynolds • Junior
7th
Manny Dovshek
Bentworth • Senior
8th
Derrick Christie
Westmont Hilltop • Senior

126 Placewinners

1st
Gavin Teasdale
Jefferson Morgan • Senior
2nd
Josh Jones
Saucon Valley • Junior
3rd
Garret Cornell
Everett • Junior
4th
Tye Varndell
Cambridge Springs • Junior
5th
Austin Burkhart
Athens • Senior
6th
Bronson Garber
Upper Dauphin • Junior
7th
Jeremy Hanford
Warrior Run • Senior
8th
Colin Leonard
Northern Lebanon • Junior

132 Placewinners

1st
Joe Klock
Muncy • Senior
2nd
Cole Rhone
Benton • Senior
3rd
Rocco Bartolo
Reynolds • Junior
4th
Mark Samual Sallot
Harbor Creek • Senior
5th
Ryan McGuire
Notre Dame of Green Pond • Senior
6th
Nathan Higley
Sullivan County • Freshman
7th
Anthony Corrado
Burrell • Freshman
8th
Trent Schultheis
Freedom Area • Freshman

138 Placewinners

1st
Cole Matthews
Reynolds • Senior
2nd
Caleb Dowling
St. Joseph's Catholic • Sophomore
3rd
Matt Milbrand
Bloomsburg • Senior
4th
Charlie Beatty
Marion Center • Senior
5th
Brock Salvatore
Sharpsville • Senior
6th
Lukas McClain
Ridgway • Senior
7th
Josh Jones
Saucon Valley • Junior
8th
Braden Swab
Central • Senior

145 Placewinners

1st
Nathan Haubert
Palisades • Junior
2nd
Kollin Myers
Boiling Springs • Junior
3rd
Tyler Griffiths
Southmoreland • Senior
4th
Caleb Hetrick
Brookville • Senior
5th
Hunter Michaels
Reynolds • Senior
6th
Gabe Miller
Pequea Valley • Junior
7th
Mike Cusick
South Fayette • Senior
8th
Michael Doerflinger
Slippery Rock • Senior

152 Placewinners

1st
Thayne Lawrence
Frazier • Sophomore
2nd
Justin McCoy
Chestnut Ridge • Senior
3rd
Andrew Todaro
Mount Union • Senior
4th
Tyler Wileman
Juniata • Junior
5th
Corey Christie
Burrell • Senior
6th
Peyton Hearn
Conneaut • Junior
7th
Cade Linn
Southern Columbia • Sophomore
8th
Darren Beall
Bermudian Springs • Senior

160 Placewinners

1st
Caleb Clymer
Northwestern Lehigh • Senior
2nd
Jacob Kallenborn
Port Allegany • Senior
3rd
Jared McGill
Chestnut Ridge • Junior
4th
Creighton Edsell
Wyalusing Valley • Senior
5th
Tyler Stoltzfus
Mifflinburg • Sophomore
6th
Derek Yingling
West Branch • Junior
7th
Nate Bradley
Athens • Senior
8th
Shaun Gates
Burrell • Senior

170 Placewinners

1st
Edmond Ruth
Susquehanna Township • Junior
2nd
Robert Patrick
Ligonier Valley • Senior
3rd
Dalton Group
Susquenita • Senior
4th
Christian Clutter
McGuffey • Junior
5th
Jaden Datz
Southmoreland • Senior
6th
Derek Brown
Penn Cambria • Junior
7th
Owen Hivner
Lackawanna Trail • Senior
8th
Carl Harris
Littlestown • Junior

182 Placewinners

1st
Cody Mulligan
Saegertown • Senior
2nd
Julian Gorring
Fort LeBoeuf • Junior
3rd
Gaige Garcia
Southern Columbia • Sophomore
4th
Luca Colestock
Camp Hill • Senior
5th
Jonathan Vargo
Bentworth • Junior
6th
Matt Lewandowski
Mahanoy Area • Senior
7th
Andrew Shedleski
Lewisburg • Senior
8th
Hunter O'Connor
Jersey Shore • Junior

195 Placewinners

1st
Gavin Hoffman
Montoursville • Senior
2nd
Chase Dull
Bermudian Springs • Junior
3rd
Clay Verbanac
Cambridge Springs • Senior
4th
Ivan Balavage
Scranton Prep • Senior
5th
Brenden Calvin
Greenville • Senior
6th
Bryson Miller
Freedom Area • Junior
7th
Lucas Folmar
Harbor Creek • Senior
8th
Brady Herr
Newport • Senior

220 Placewinners

1st
Anthony Walters
Bishop McCort • Senior
2nd
Dominic DeLuca
Derry Area • Junior
3rd
Jacob McMaster
Greenville • Junior
4th
Jake Ryan
Mount Union • Sophomore
5th
Landon Fisher
Huntingdon • Senior
6th
Khalil Messai
Jamestown • Senior
7th
Cole Fuller
Western Wayne • Senior
8th
Hunter Poust
Muncy • Senior

285 Placewinners

1st
Dan Scheib
Tri-Valley • Senior
2nd
Bishop McCoy
South Side • Senior
3rd
Josiah Jones
Bishop McCort • Senior
4th
Steven McClure
Curwensville • Senior
5th
Justin Kriner
North Penn-Liberty • Senior
6th
John Fulmer
Southern Columbia • Senior
7th
David Schuffert
Valley • Junior
8th
Colby Whitehill
Brookville • Sophomore
Advertisement
Advertisement