CementJob
Advertisement

Semifinals

106

Bout 527 - Kai Burkett, Chestnut Ridge, won by decision against Trent Valovchik, Burrell, 3-2
Download bout sheet

Bout 528 - Damien George, Mount Pleasant, won by decision against Eli Brougher, North Star, 9-2
Download bout sheet

113

Bout 531 - Ian Oswalt, Burrell, pinned Jacob Blough, North Star, 0:59
Download bout sheet

Bout 532 - Devan Blose, Newport, pinned Allen Simmons, Cambria Heights, 4:31
Download bout sheet

120

Bout 535 - Kenny Duschek, Freedom Area, won by decision against Brian Dawson, Hyndman, 4-2
Download bout sheet

Bout 536 - Aaron Gelvin, Greenville, won by major decision against Isaiah Bryner, Newport, 13-5
Download bout sheet

126

Bout 539 - Gavin Teasdale, Jefferson Morgan, won by technical fall against Chris Horton, Athens, 15-0, 2:53
Download bout sheet

Bout 540 - Zachary Ward, Freedom Area, won by decision against Garret Cornell, Everett, 6-4
Download bout sheet

132

Bout 543 - Austin Burkhart, Athens, won by decision against Bryce Belcher, Berlin, 7-3
Download bout sheet

Bout 544 - Alex Miscovich, Mount Pleasant, won by decision against Anthony Corrado, Burrell, 8-6
Download bout sheet

138

Bout 547 - Liam Flaherty, Everett, won by decision against Scott Miller, Chestnut Ridge, 6-1
Download bout sheet

Bout 548 - Tristan Pugh, Berlin, won by decision against Brock Talko, Penn Cambria, 4-0
Download bout sheet

145

Bout 551 - Mike Cusick, South Fayette, won by decision against Mason Karpinski, Greenville, 9-6
Download bout sheet

Bout 552 - Austin Lee, Berlin, won by decision against Jordan Day, Northern Garrett, 3-2
Download bout sheet

152

Bout 555 - Justin McCoy, Chestnut Ridge, pinned Chase Komara, Freedom Area, 4:44
Download bout sheet

Bout 556 - Corey Christie, Burrell, won by major decision against Macen Akers, Everett, 11-0
Download bout sheet

160

Bout 559 - Jarred Stoy, Penn Cambria, won by decision against David Galasso, Athens, 8-7
Download bout sheet

Bout 560 - Joshua Christner, Greenville, won by decision against Shaun Gates, Burrell, 5-2
Download bout sheet

170

Bout 563 - Jared McGill, Chestnut Ridge, pinned Isaac Thompson, Central Cambria, 5:36
Download bout sheet

Bout 564 - Nate Bradley, Athens, won by decision against Derek Brown, Penn Cambria, 12-7
Download bout sheet

182

Bout 567 - Dominic Fundy, Bethlehem Center, won by decision against Austin Crouse, Chestnut Ridge, 9-3
Download bout sheet

Bout 568 - Kolt Schaeffer, Tri-Valley, won by decision against Levi Sheeler, North Star, 3-0
Download bout sheet

195

Bout 571 - Hunter Tremain, North Star, won by major decision against Bryson Miller, Freedom Area, 15-4
Download bout sheet

Bout 572 - Brenden Calvin, Greenville, won by decision against Brady Herr, Newport, 3-1
Download bout sheet

220

Bout 575 - Jacob McMaster, Greenville, won by decision against Mason Augustine, North Star, 2-0
Download bout sheet

Bout 576 - Walker Klinger, Newport, won by decision against Duane Knisely, Chestnut Ridge, 1-0
Download bout sheet

285

Bout 579 - Dan Scheib, Tri-Valley, pinned Cody Bogus, Cambria Heights, 1:56
Download bout sheet

Bout 580 - Nate Martin, Central Cambria, won by default against Jalen Stephens, Meyersdale, 1:00
Download bout sheet

Advertisement