CementJob
Advertisement

106 - Kai Burkett, Chestnut Ridge

2nd - Damien George, Mount Pleasant
3rd - Grant Kauffman, Newport
4th - Eli Brougher, North Star
5th - Trent Valovchik, Burrell
6th - Ian Crouch, Central
7th - Gavin Locke, North Schuylkill
8th - Bailey Poarch, Athens

113 - Ian Oswalt, Burrell

2nd - Devan Blose, Newport
3rd - Doug Bittner, Mount Pleasant
4th - Nathan Holderbaum, Chestnut Ridge
5th - Allen Simmons, Cambria Heights
6th - Jacob Blough, North Star
7th - Justin Shaffer, Berlin
8th - Kason Smeltzer, Greenville

120 - Kenny Duschek, Freedom Area

2nd - Aaron Gelvin, Greenville
3rd - Brian Dawson, Hyndman
4th - Isaiah Bryner, Newport
5th - Gryphon Callihan, Chestnut Ridge
6th - Colin Dunn, South Fayette
7th - Mathew Emerick, Bedford
8th - Alex Lange, Jefferson Morgan

126 - Gavin Teasdale, Jefferson Morgan

2nd - Zachary Ward, Freedom Area
3rd - Chris Horton, Athens
4th - Garret Cornell, Everett
5th - Bryan Gaul, Burrell
6th - Chase Proudfit, Penn Cambria
7th - Brady Villa, Tussey Mountain
8th - Dorian Gonzalez, Newport

132 - Austin Burkhart, Athens

2nd - Alex Miscovich, Mount Pleasant
3rd - Anthony Corrado, Burrell
4th - Cody Brown, Chestnut Ridge
5th - Bryce Belcher, Berlin
6th - Austin Broadwater, Meyersdale
7th - Josh Agnew, Jefferson Morgan
8th - Trent Schultheis, Freedom Area

138 - Tristan Pugh, Berlin

2nd - Liam Flaherty, Everett
3rd - Scott Miller, Chestnut Ridge
4th - Brock Talko, Penn Cambria
5th - Eli Brinsky, South Fayette
6th - Austin Washic, Central Cambria
7th - Nathan Bilonick, Jefferson Morgan
8th - Devin Sweat, Athens

145 - Mike Cusick, South Fayette

2nd - Austin Lee, Berlin
3rd - Mason Karpinski, Greenville
4th - Jordan Day, Northern Garrett
5th - Logan Marko, Central
6th - Chase Eller, Northern Bedford
7th - Jacob Housel, Bethlehem Center
8th - Tyler Kirkpatrick, Cambria Heights

152 - Justin McCoy, Chestnut Ridge

2nd - Corey Christie, Burrell
3rd - Chase Komara, Freedom Area
4th - Macen Akers, Everett
5th - Alex Fouse, Northern Bedford
6th - Michael Capozzoli, Newport
7th - Seth Link, Cambria Heights
8th - David Hartman, Bedford

160 - Joshua Christner, Greenville

2nd - Jarred Stoy, Penn Cambria
3rd - Shaun Gates, Burrell
4th - David Galasso, Athens
5th - Tristin Guyer, Northern Bedford
6th - Chance Dull, Bedford
7th - Ben Yahner, Cambria Heights
8th - Michael Dedi, South Fayette

170 - Jared McGill, Chestnut Ridge

2nd - Nate Bradley, Athens
3rd - Derek Brown, Penn Cambria
4th - Isaac Thompson, Central Cambria
5th - Austin Mele, Burrell
6th - Tanner Krause, Meyersdale
7th - Austin Mowry, Northern Bedford
8th - Kolin Walker, Jefferson Morgan

182 - Dominic Fundy, Bethlehem Center

2nd - Kolt Schaeffer, Tri-Valley
3rd - Austin Crouse, Chestnut Ridge
4th - Levi Sheeler, North Star
5th - Ethan Rode, Newport
6th - Garrett Beaulieu, Northern Garrett
7th - Joe Bastaroli, South Fayette
8th - Tyler Wirth, Northern Bedford

195 - Brenden Calvin, Greenville

2nd - Hunter Tremain, North Star
3rd - Brady Herr, Newport
4th - Bryson Miller, Freedom Area
5th - Jacob Baker, Bethlehem Center
6th - Zack Charlesworth, Mount Pleasant
7th - Logan Propst, Everett
8th - Mark Kurchena, South Fayette

220 - Jacob McMaster, Greenville

2nd - Walker Klinger, Newport
3rd - Duane Knisely, Chestnut Ridge
4th - Mason Augustine, North Star
5th - Jake Walker, South Fayette
6th - Jon Croft, Central Cambria
7th - Mason Slahtovsky, Burrell
8th - Ian Fasano, Mount Pleasant

285 - Dan Scheib, Tri-Valley

2nd - Nate Martin, Central Cambria
3rd - Cody Vokes, Mount Pleasant
4th - Cody Bogus, Cambria Heights
5th - Dalton Seace, Chestnut Ridge
6th - Jalen Stephens, Meyersdale
7th - Ryan Weitz, North Schuylkill
8th - Quentin Franklin, South Fayette

Advertisement