CementJob
Advertisement

Consolation Semifinals

106

Bout 700 - Eli Brougher, North Star, won by decision against Ian Crouch, Central, 6-0
Download bout sheet

Bout 701 - Grant Kauffman, Newport, pinned Trent Valovchik, Burrell, 1:39
Download bout sheet

113

Bout 702 - Doug Bittner, Mount Pleasant, won by decision against Allen Simmons, Cambria Heights, 2-0
Download bout sheet

Bout 703 - Nathan Holderbaum, Chestnut Ridge, won by decision against Jacob Blough, North Star, 1-0
Download bout sheet

120

Bout 704 - Isaiah Bryner, Newport, won by decision against Gryphon Callihan, Chestnut Ridge, 4-2
Download bout sheet

Bout 705 - Brian Dawson, Hyndman, won by decision against Colin Dunn, South Fayette, 4-2
Download bout sheet

126

Bout 706 - Garret Cornell, Everett, pinned Bryan Gaul, Burrell, 3:49
Download bout sheet

Bout 707 - Chris Horton, Athens, won by decision against Chase Proudfit, Penn Cambria, 3-0
Download bout sheet

132

Bout 708 - Anthony Corrado, Burrell, won by major decision against Austin Broadwater, Meyersdale, 9-1
Download bout sheet

Bout 709 - Cody Brown, Chestnut Ridge, won by decision against Bryce Belcher, Berlin, 3-2
Download bout sheet

138

Bout 710 - Brock Talko, Penn Cambria, won by decision against Eli Brinsky, South Fayette, 9-2
Download bout sheet

Bout 711 - Scott Miller, Chestnut Ridge, won by decision against Austin Washic, Central Cambria, 8-2
Download bout sheet

145

Bout 712 - Jordan Day, Northern Garrett, won by major decision against Chase Eller, Northern Bedford, 11-0
Download bout sheet

Bout 713 - Mason Karpinski, Greenville, won by decision against Logan Marko, Central, 4-2
Download bout sheet

152

Bout 714 - Macen Akers, Everett, pinned Alex Fouse, Northern Bedford, 0:33
Download bout sheet

Bout 715 - Chase Komara, Freedom Area, pinned Michael Capozzoli, Newport, 2:14
Download bout sheet

160

Bout 716 - Shaun Gates, Burrell, won by major decision against Tristin Guyer, Northern Bedford, 11-3
Download bout sheet

Bout 717 - David Galasso, Athens, won by decision against Chance Dull, Bedford, 10-8, SV
Download bout sheet

170

Bout 718 - Derek Brown, Penn Cambria, pinned Tanner Krause, Meyersdale, 0:37
Download bout sheet

Bout 719 - Isaac Thompson, Central Cambria, won by decision against Austin Mele, Burrell, 5-0
Download bout sheet

182

Bout 720 - Levi Sheeler, North Star, pinned Garrett Beaulieu, Northern Garrett, 2:05
Download bout sheet

Bout 721 - Austin Crouse, Chestnut Ridge, won by decision against Ethan Rode, Newport, 7-2
Download bout sheet

195

Bout 722 - Brady Herr, Newport, pinned Jacob Baker, Bethlehem Center, 4:30
Download bout sheet

Bout 723 - Bryson Miller, Freedom Area, won by decision against Zack Charlesworth, Mount Pleasant, 5-2
Download bout sheet

220

Bout 724 - Duane Knisely, Chestnut Ridge, won by decision against Jake Walker, South Fayette, 7-5, SV
Download bout sheet

Bout 725 - Mason Augustine, North Star, won by decision against Jon Croft, Central Cambria, 5-2
Download bout sheet

285

Bout 726 - Cody Vokes, Mount Pleasant, won by default against Jalen Stephens, Meyersdale, NT
Download bout sheet

Bout 727 - Cody Bogus, Cambria Heights, won by decision against Dalton Seace, Chestnut Ridge, 6-3
Download bout sheet

Advertisement