CementJob
Advertisement

Consolation Quarterfinals

106

Bout 580 - Ian Crouch, Central, won by decision against Gavin Locke, North Schuylkill, 4-2
Download bout sheet

Bout 581 - Grant Kauffman, Newport, pinned Bailey Poarch, Athens, 0:59
Download bout sheet

113

Bout 582 - Doug Bittner, Mount Pleasant, pinned Kason Smeltzer, Greenville, 1:43
Download bout sheet

Bout 583 - Nathan Holderbaum, Chestnut Ridge, won by major decision against Justin Shaffer, Berlin, 16-5
Download bout sheet

120

Bout 584 - Gryphon Callihan, Chestnut Ridge, pinned Mathew Emerick, Bedford, 0:55
Download bout sheet

Bout 585 - Colin Dunn, South Fayette, won by decision against Alex Lange, Jefferson Morgan, 9-4
Download bout sheet

126

Bout 586 - Bryan Gaul, Burrell, won by decision against Dorian Gonzalez, Newport, 7-4
Download bout sheet

Bout 587 - Chase Proudfit, Penn Cambria, won by decision against Brady Villa, Tussey Mountain, 4-0
Download bout sheet

132

Bout 588 - Austin Broadwater, Meyersdale, pinned Trent Schultheis, Freedom Area, 3:37
Download bout sheet

Bout 589 - Cody Brown, Chestnut Ridge, won by decision against Josh Agnew, Jefferson Morgan, 5-4
Download bout sheet

138

Bout 590 - Eli Brinsky, South Fayette, won by decision against Nathan Bilonick, Jefferson Morgan, 12-7
Download bout sheet

Bout 591 - Austin Washic, Central Cambria, pinned Devin Sweat, Athens, 1:44
Download bout sheet

145

Bout 592 - Chase Eller, Northern Bedford, pinned Jacob Housel, Bethlehem Center, 3:34
Download bout sheet

Bout 593 - Logan Marko, Central, won by decision against Tyler Kirkpatrick, Cambria Heights, 8-2
Download bout sheet

152

Bout 594 - Alex Fouse, Northern Bedford, won by major decision against David Hartman, Bedford, 9-0
Download bout sheet

Bout 595 - Michael Capozzoli, Newport, won by decision against Seth Link, Cambria Heights, 5-3
Download bout sheet

160

Bout 596 - Tristin Guyer, Northern Bedford, pinned Michael Dedi, South Fayette, 4:53
Download bout sheet

Bout 597 - Chance Dull, Bedford, won by decision against Ben Yahner, Cambria Heights, 5-2
Download bout sheet

170

Bout 598 - Tanner Krause, Meyersdale, won by decision against Austin Mowry, Northern Bedford, 4-2
Download bout sheet

Bout 599 - Austin Mele, Burrell, won by default against Kolin Walker, Jefferson Morgan, 2:38
Download bout sheet

182

Bout 600 - Garrett Beaulieu, Northern Garrett, won by decision against Tyler Wirth, Northern Bedford, 3-1
Download bout sheet

Bout 601 - Ethan Rode, Newport, won by decision against Joe Bastaroli, South Fayette, 12-5
Download bout sheet

195

Bout 602 - Jacob Baker, Bethlehem Center, pinned Mark Kurchena, South Fayette, 2:19
Download bout sheet

Bout 603 - Zack Charlesworth, Mount Pleasant, pinned Logan Propst, Everett, 3:19
Download bout sheet

220

Bout 604 - Jake Walker, South Fayette, pinned Mason Slahtovsky, Burrell, 1:23
Download bout sheet

Bout 605 - Jon Croft, Central Cambria, pinned Ian Fasano, Mount Pleasant, 4:54
Download bout sheet

285

Bout 606 - Cody Vokes, Mount Pleasant, won by decision against Ryan Weitz, North Schuylkill, 9-2
Download bout sheet

Bout 607 - Dalton Seace, Chestnut Ridge, won by decision against Quentin Franklin, South Fayette, 3-2
Download bout sheet

Advertisement