CementJob
Advertisement

106 - Kyle Waterman, Council Rock South

2nd - Matt Vulakh, Pope John Paul II
3rd - Brennan McBride, Coatesville
4th - Sam McMonagle, West Chester Henderson
5th - Kyle Hauserman, Council Rock North
6th - Shane Reyonlds, Spring-Ford

113 - Maximino Mendez, Council Rock South

2nd - Luke Lucerne, Council Rock North
3rd - Killian Delaney, West Chester Henderson
4th - Jared Kuhns, Upper Perkiomen
5th - Zachary Martin, Neshaminy
6th - Corey Morabito, Methacton

120 - Doug Zapf, Downingtown West

2nd - Shane Hanson-Ashworth, Council Rock South
3rd - Brandon Meredith, Spring-Ford
4th - Seth Hoopes, Octorara
5th - Corey Celenza, West Chester East
6th - Christian Hodges, Lower Merion

126 - Gunnar Fuss, Harry S Truman

2nd - Lukas Richie, Downingtown East
3rd - Josh Stahl, Quakertown
4th - Jack McGill, Spring-Ford
5th - Connor Quinn, Owen J Roberts
6th - Colton Jordan, Neshaminy

132 - Ben Radner, Council Rock South

2nd - Tyler Williams, Souderton
3rd - Caden Mareno, Unionville
4th - Kibwe McNair, Methacton
5th - Domenic DeFalco, Quakertown
6th - Shane Thompson, Council Rock North

138 - Cameron Robinson, Council Rock North

2nd - Antonio Petrucelli, Owen J Roberts
3rd - Eric Woloshyn, Council Rock South
4th - Luke Phayre, West Chester Henderson
5th - Nick Lilley, Downingtown West
6th - Harrison Andrade, Souderton

145 - Ryan Vulakh, Pope John Paul II

2nd - Roman Moser, Methacton
3rd - Evan Widing, Pennridge
4th - Nicholas Barnhart, Avon Grove
5th - Jackson Erb, Neshaminy
6th - Tyler Kaliner, Bayard-Rustin

152 - Dan Mancini, Owen J Roberts

2nd - Dillon Sheehy, Council Rock North
3rd - Cole Flanagan, Council Rock South
4th - Ben D`Arcangelo, Spring-Ford
5th - James Lledo, Lower Merion
6th - Matt Phayre, West Chester Henderson

160 - Patrick O'Niell, North Penn

2nd - John Crawford, Strath Haven
3rd - Ray Martin, West Chester Henderson
4th - Michael Blakemore, Methacton
5th - Evan Mortimer, Boyertown
6th - Avery Frank, Sun Valley

170 - Maximus Hale, Downingtown West

2nd - Andrew DiBernardo, West Chester East
3rd - Tyler Mousaw, Unionville
4th - Jason Zollers, Owen J Roberts
5th - Nik Korbich, Council Rock South
6th - Brett Burns, Strath Haven

182 - Josh Stillings, Pennridge

2nd - Jacob Miller, Boyertown
3rd - Alex Litz, Harry S Truman
4th - Chase Smith, Spring-Ford
5th - Giani Gilch, Council Rock South
6th - Chase Meilnick, Downingtown West

195 - Elijah Jones, Boyertown

2nd - Josh Wileczek, Downingtown East
3rd - Yusif Acaolinou, William Tennent
4th - Joe Shafer, Downingtown West
5th - Bruno Stolfi, Souderton
6th - Alex Raimondo, Coatesville

220 - Hunter Catka, Sun Valley

2nd - Nick Chapman, Hatboro Horsham
3rd - Tonee Ellis, Methacton
4th - Skylar McLeod, Pottsgrove
5th - Owen Verespy, North Penn
6th - Paul Pelham, Conestoga

285 - Ryan Cody, North Penn

2nd - Nick Cooper, Bensalem
3rd - Paolo DiSanto, Plymouth Whitemarsh
4th - Tommy Mahoney, Garnet Valley
5th - Lee Holbert, Strath Haven
6th - Tom Bramwell, Ridley

Advertisement