CementJob
Advertisement

106 - Patrick Demark, Trinity

2nd - Blake Showers, Biglerville
3rd - Bailey Gimbor, Brandywine Heights
4th - Mikey Meyers, Williams Valley
5th - Luke Fegley, Middletown
6th - Matthew Inman, Annville Cleona

113 - Nate Smith, Bishop McDevitt

2nd - Jon Consorti, Wilson Area
3rd - Dalton Gimbor, Brandywine Heights
4th - Devan Blose, Newport
5th - Joshua Bauman, Notre Dame of Green Pond
6th - Kyler Anspach, Northern Lebanon

120 - Chase Shields, Bishop McDevitt

2nd - Richie Markulics, Notre Dame of Green Pond
3rd - Marckis Branford, Wilson Area
4th - Dorian Gonzalez, Newport
5th - Ryan Berstler, Middletown
6th - Joshua Tuckey, Biglerville

126 - Josh Jones, Saucon Valley

2nd - Colin Leonard, Northern Lebanon
3rd - Isaiah Bryner, Newport
4th - Bronson Garber, Upper Dauphin
5th - Shane Strausser, Hamburg
6th - Nick Reto, Pen Argyl

132 - Bodee Tolbert, Bishop McDevitt

2nd - Ryan McGuire, Notre Dame of Green Pond
3rd - Tanner Ball, Pequea Valley
4th - Zach Rupp, Upper Dauphin
5th - Jack Coulston, Boiling Springs
6th - Matt Peters, Northwestern Lehigh

138 - Tyler Martin, Bishop McDevitt

2nd - Josh Jones, Saucon Valley
3rd - Nicholas Vonelli, Notre Dame of Green Pond
4th - Zavery Lesher, Wilson Area
5th - Colin Rex, Northwestern Lehigh
6th - Colton Zimmerman, Trinity

145 - Nathan Haubert, Palisades

2nd - Kollin Myers, Boiling Springs
3rd - Lucas Christman, Palmerton
4th - Gabe Miller, Pequea Valley
5th - Thomas Spirk, Saucon Valley
6th - Michael Capozzoli, Newport

152 - Chase Anklam, Pen Argyl

2nd - Jackson Bernhard, Northwestern Lehigh
3rd - Tanner Updegraff, Bishop McDevitt
4th - Angelo Mahaffey, Saucon Valley
5th - Stephen Herb, Northern Lebanon
6th - Darren Beall, Bermudian Springs

160 - Caleb Clymer, Northwestern Lehigh

2nd - Blaise Bressler, Northern Lebanon
3rd - Tanner Kennedy, Panther Valley
4th - Austin Watkins, Susquehanna Township
5th - Isaiah Dejesus, Notre Dame of Green Pond
6th - Zach Martin, Boiling Springs

170 - Edmond Ruth, Susquehanna Township

2nd - Dalton Group, Susquenita
3rd - Colin Fegley, Mahanoy Area
4th - Carl Harris, Littlestown
5th - Tyler Fisher, Kutztown
6th - Hunter Kennedy, Panther Valley

182 - Luca Colestock, Camp Hill

2nd - Reese Mason, Hamburg
3rd - Matt Lewandowski, Mahanoy Area
4th - Tyrone Folwer, Bishop McDevitt
5th - Derek Beckham, Panther Valley
6th - JJ Vizcarrondo, Faith Christian

195 - Chase Dull, Bermudian Springs

2nd - Brady Herr, Newport
3rd - Ethan Mordaunt, Jim Thorpe
4th - Dane Csencsits, Saucon Valley
5th - Kolt Schaeffer, Tri-Valley
6th - Donny Gelnett, Upper Dauphin

220 - Austin Taylor, Boiling Springs

2nd - Nasir Pettus, Bishop McDevitt
3rd - Kolby Flank, Wilson Area
4th - Walker Klinger, Newport
5th - Jonah Niesenbaum, Salisbury Township
6th - Bronson Strouse, Tamaqua

285 - Dan Scheib, Tri-Valley

2nd - Tanner Harkins, Kennard Dale
3rd - Emmanuel Lawal, Church Farm
4th - De`von James, Boiling Springs
5th - Nickolas Warnke, Saucon Valley
6th - Joey Kocher, Schuylkill Haven

Advertisement