CementJob
Advertisement

106 - Ben Monn, Cumberland Valley

2nd - Aiden Lewis, Cedar Cliff
3rd - Adam Jacob, East Pennsboro
4th - Liam Strouse, Northern York
5th - Jalon Lavine, Governor Mifflin
6th - Josh Miller, Central Dauphin

113 - Will Betancourt, Manheim Central

2nd - Cole Wilson, Northeastern
3rd - Timothy Uhler, New Oxford
4th - Matthew Rodriguez, Dover
5th - Jeffery Russell, Shippensburg
6th - Arik Harnish, Lampeter Strasburg

120 - James Wilson, Cedar Cliff

2nd - Rafael Portilla, Carlisle
3rd - Josiah Gehr, Cocalico
4th - CJ Morton, Twin Valley
5th - Nevin Estevez, J.P. McCaskey
6th - Chase Bricker, Spring Grove

126 - Chris Wright, Central Dauphin

2nd - Dalton Rohrbaugh, Spring Grove
3rd - Nick Tewell, Mechanicsburg
4th - Bryce Brennan, Red Land
5th - Cade Reichart, Cumberland Valley
6th - Cole Grove, Chambersburg

132 - Andrew Wert, Central Dauphin

2nd - Michael Cassidy, Cedar Cliff
3rd - Zack Zeamer, Manheim Central
4th - Dalton Daugherty, Dallastown
5th - Jared Bair, New Oxford
6th - Spencer Runshaw, Chambersburg

138 - Pierce Feite, Northern York

2nd - TT Elhajj, Lower Dauphin
3rd - Colton Jumper, Carlisle
4th - Joseph Pecaitis, Gettysburg
5th - Brandon Connor, Wilson
6th - Grayson Charles, Solanco

145 - Micah Hoffman, Northern York

2nd - Tate Nichter, Chambersburg
3rd - Connor Finkey, Garden Spot
4th - Joey Stoak, Lower Dauphin
5th - Christian Carr, Hempfield
6th - Colby Romjue, Susquehannock

152 - Clayton Ulrey, Lower Dauphin

2nd - Stefahn Mayo, Muhlenberg
3rd - Dylan Reinert, Gettysburg
4th - Drake Brenize, Chambersburg
5th - Kolbe Eidle, Wilson
6th - Gage Moran, Exeter Township

160 - AJ Wilson, Solanco

2nd - Anthony Hinson, Spring Grove
3rd - Ethan Baney, South Western
4th - Jarrett Feeney, Dallastown
5th - Matt Ward, Exeter Township
6th - Caden Morrison, West Perry

170 - Luke Nichter, Chambersburg

2nd - Ben Root, Solanco
3rd - Nehemiah Diggs, Harrisburg
4th - Nyiem Flucas, Hershey
5th - Jose Lao-Cooper, Manheim Township
6th - Jacob Lucas, Cumberland Valley

182 - Blake Barrick, Big Spring

2nd - Donovon Ball, Cedar Cliff
3rd - Brendan Shaffer, Lower Dauphin
4th - Carter Hasson, Manheim Township
5th - Logan Boring, Warwick
6th - Garret Fittery, Manheim Central

195 - Jake Koser, Northern York

2nd - Ben Fromm, Cocalico
3rd - Mitchell Talbott, Central Dauphin
4th - Derrick Rudisill, New Oxford
5th - Jake Quaker, West Perry
6th - Michael Crane, Exeter Township

220 - Cole Forrester, Shippensburg

2nd - Dennis Karas, Exeter Township
3rd - Dylan Byrd, Milton Hershey
4th - Joseph Bearinger, Cocalico
5th - Evan Clark, Warwick
6th - Carter Urich, Central Dauphin

285 - Michael Wolfgram, Central York

2nd - Kyler Wuestner, Lower Dauphin
3rd - Ryan Stewart, Warwick
4th - Jordan Espinosa, Governor Mifflin
5th - Raymond Christas, Dallastown
6th - David Henke, Waynesboro

Advertisement