CementJob
Advertisement

106 - Matt Mayer, Bethlehem Catholic

2nd - David Evans, Tunkhannock
3rd - Tal-Reese Flemming, Liberty
4th - Peyton Brown, Emmaus
6th - Joey Porco, Delaware Valley
6th - Robert Lawlor, Father Judge

113 - Matthew Maloney, Liberty

2nd - Nick Onea, Pottsville
3rd - Andrew Smith, Nazareth
4th - Evan Gleason, Easton
5th - Sam Hanley, Northampton
6th - T.J. England, Archbishop Wood

120 - Sean Pierson, Nazareth

2nd - Cameron Enriquez, Stroudsburg
3rd - Brandon Kassis, Parkland
4th - Logan Ninos, Northampton
5th - Duncan Waite, Saint Joseph's Prep
6th - Eammon Logue, Father Judge

126 - Kenny Herrmann, Bethlehem Catholic

2nd - Nick Dolak, Parkland
3rd - Jagger Condomitti, Northampton
4th - David Krokowski, Wyoming Valley West
5th - Travis Brown, Liberty
6th - Josh Mason, Blue Mountain

132 - Patrick Gould, East Stroudsburg South

2nd - Devon Britton, Northampton
3rd - Jonathan Miers, Easton
4th - Ryan O`Grady, Nazareth
5th - Tommy Traver, Tunkhannock
6th - Anthony Mangione, Stroudsburg

138 - Ryan Anderson, Bethlehem Catholic

2nd - Nathan Stefanik, Nazareth
3rd - Zach Ortman, Parkland
4th - Mike McKinney, Delaware Valley
5th - Steven Storm, Pocono Mountain East
6th - Josh Brown, James M Coughlin

145 - Sammy Sasso, Nazareth

2nd - Cole Handlovic, Bethlehem Catholic
3rd - Jeremiah Oakes, Scranton
4th - Michael Kistler, Northampton
5th - Ben Huber, Freedom
6th - Joseph Barbella, Liberty

152 - Luca Frinzi, Bethlehem Catholic

2nd - Lenny Pinto, Stroudsburg
3rd - William Evanitsky, Scranton
4th - Edward Hay, Bangor
5th - Connor Herceg, Nazareth
6th - Joseph Guida, Parkland

160 - Michael Lewis, Bethlehem Catholic

2nd - Caden Wright, Emmaus
3rd - Jacob Burgette, Scranton
4th - Angel Garcia, Mariana Bracetti
5th - Tyler Delorenzo, East Stroudsburg South
6th - Eli Santiago, Liberty

170 - Cade Wilson, Nazareth

2nd - Dominic Falcone, Easton
3rd - Cole Painter, Pottsville
4th - Steven Newell, Dallas
5th - Joe Kurtz, Bethlehem Catholic
6th - Joshua Talijan, Liberty

182 - Damen Moyer, Liberty

2nd - Jeremy Seymour, West Scranton
3rd - Andrew Kidd, Delaware Valley
4th - Adam Lizak, Parkland
5th - Haakon Mathewson, Bangor
6th - Malcolm Hunt, Roman Catholic

195 - Nate Stine, Blue Mountain

2nd - Robert Spezza, Bethlehem Catholic
3rd - Shane Noonan, Hazleton
4th - Tyler Neglia, Wallenpaupack
5th - Joseph Schrader, Bangor
6th - Timothy Nevadomsky, Pottsville

220 - Greg Bensley, Pocono Mountain West

2nd - Nicholas Nittoli, Bangor
3rd - Shane O`Rourke, Crestwood
4th - John McCarthy, Delaware Valley
5th - Sam Rice, Tunkhannock
6th - Jameel Coles, Northeast

285 - Garret Zobel, La Salle College

2nd - Jonathan Pineda, Easton
3rd - Michael Leyland, Roman Catholic
4th - Thomas McKeough, Bangor
5th - Sebastian Khamis, Stroudsburg
6th - Jase Crouse, Bethlehem Catholic

Advertisement